Companie
Detalii identificare
Nume firmăGELRO MAG SRL
Cod unic de înregistrare25545585 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/357/2009
EUIDROONRC.J15/357/2009
Data înființării13.05.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Flacăra nr. 9, Parter, Moreni, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
94.452
Profit (Lei)
-24.566
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.452 | -24.566 | -2.047 | 11.058 | 4.274 | 6.261 | -523 | 1 |
| 2023 | 111.784 | 0 | 0 | 6.414 | 4.618 | 25.839 | 24.043 | 1 |
| 2022 | 95.102 | 6.642 | 554 | 1.409 | 4.961 | 23.702 | 27.254 | 1 |
| 2021 | 112.772 | 0 | 0 | 9.519 | 5.305 | 24.826 | 20.612 | 1 |
| 2020 | 69.761 | 5.570 | 464 | 5.974 | 2.699 | 25.226 | 21.951 | 1 |
| 2019 | 103.053 | 3.530 | 294 | 4.113 | 2.699 | 17.795 | 16.381 | 0 |
| 2018 | 84.224 | 0 | 0 | 6.352 | 2.699 | 16.504 | 12.851 | 0 |
| 2017 | 124.310 | 3.131 | 261 | 9.335 | 2.699 | 19.930 | 13.294 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.57
Viteza rotație active
8.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-24.566 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.01% | 0% | 6.98% | 0% | 7.98% | 3.43% | 0% | 2.52% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 9.29% | 0% | 9.6% | 6.45% | 2.49% | 5.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 24.37% | 0% | 25.37% | 21.55% | 0% | 23.55% |
| Profit net per salariat | -24.566 Lei | 0 Lei | 6.642 Lei | 0 Lei | 5.570 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
8.97
Viteza rotație stocuri
22.13
Durata medie încasare creanțe
0.97 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.97 | 3.67 | 3.32 | 3.74 | 2.5 | 5.03 | 4.39 | 5.49 |
| Viteza rotație stocuri | 22.13 | 7.5 | 6.83 | 11.04 | 3.75 | 6.74 | 6.58 | 9.12 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.97 zile | 0.89 zile | 4.89 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 94.452 Lei | 111.784 Lei | 95.102 Lei | 112.772 Lei | 69.761 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.57
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
40.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.57 | 4.03 | 16.82 | 2.61 | 4.22 | 4.33 | 2.6 | 2.13 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 1.71 | 6.95 | 1.54 | 1.11 | 0.61 | 0.58 | 0.67 |
| Pondere active imobilizate | 40.57% | 15.16% | 17.31% | 17.61% | 9.67% | 13.17% | 14.06% | 11.93% |
| Pondere active circulante | 59.43% | 84.84% | 82.69% | 82.39% | 90.33% | 86.83% | 85.94% | 88.07% |
©Firme.ro