Companie
Detalii identificare
Nume firmăDOIL SERVICII CONSULTANTA SRL
Cod unic de înregistrare RO 25562756 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009005908401
EUIDROONRC.J2009005908401
Data înființării18.05.2009 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4614
Această clasă include agenţi implicaţi în vânzarea de: -maşini, inclusiv maşini de birou şi computere, echipamente industriale, nave şi avioane Această clasă exclude: -activităţi ale comisionarilor pentru autovehicule,
451 -licitaţii de autovehicule,
451 -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
451 -licitaţii de autovehicule,
451 -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu masini, echipamente industriale, nave si avioane
Informații de contact
Adresastr. Cernăuţi nr. 31, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
92.086
Profit (Lei)
-5.436
Număr angajați
1
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 92.086 | -5.436 | -453 | 11.438 | 0 | 224.263 | 214.399 | 1 |
| 2023 | 384.116 | 238.593 | 19.883 | 41.017 | 0 | 401.162 | 361.836 | 1 |
| 2022 | 264.168 | 4.440 | 370 | 10.381 | 1.222 | 219.316 | 211.242 | 1 |
| 2021 | 421.265 | 50.407 | 4.201 | 79.149 | 15.209 | 310.586 | 248.803 | 1 |
| 2020 | 199.853 | 36.497 | 3.041 | 50.483 | 41.551 | 273.510 | 266.720 | 1 |
| 2019 | 272.158 | 8.962 | 747 | 15.777 | 61.780 | 235.930 | 283.789 | 1 |
| 2018 | 290.665 | 152.697 | 12.725 | 13.779 | 86.492 | 266.140 | 341.827 | 1 |
| 2017 | 175.471 | 6.710 | 559 | 13.961 | 0 | 252.554 | 239.130 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.54%
Lichiditate curentă
19.61
Viteza rotație active
0.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.54%
Profit net per salariat
-5.436 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.9% | 62.11% | 1.68% | 11.97% | 18.26% | 3.29% | 52.53% | 3.82% |
| Marjă profit brut | 0% | 63.1% | 2.61% | 12.95% | 19.27% | 4.29% | 53.7% | 4.82% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.54% | 65.94% | 2.1% | 20.26% | 13.68% | 3.16% | 44.67% | 2.81% |
| Profit net per salariat | -5.436 Lei | 238.593 Lei | 4.440 Lei | 50.407 Lei | 36.497 Lei | 8.962 Lei | 152.697 Lei | 6.710 Lei |
Viteza rotație active
0.41
Viteza rotație stocuri
1.42
Durata medie încasare creanțe
62.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.41 | 0.96 | 1.2 | 1.29 | 0.63 | 0.91 | 0.82 | 0.69 |
| Viteza rotație stocuri | 1.42 | 5.92 | 194.53 | 6.52 | 5.67 | 346.26 | 16.99 | 10.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 62.73 zile | 146.36 zile | 17.44 zile | 3.72 zile | 121.48 zile | 50.72 zile | 57.75 zile | 79.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 92.086 Lei | 384.116 Lei | 264.168 Lei | 421.265 Lei | 199.853 Lei | 272.158 Lei | 290.665 Lei | 175.471 Lei |
Lichiditate curentă
19.61
Lichiditate imediată
13.93
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 19.61 | 9.78 | 21.13 | 3.92 | 5.42 | 14.95 | 19.31 | 18.09 |
| Lichiditate imediată | 13.93 | 8.2 | 21 | 3.11 | 4.72 | 14.9 | 18.07 | 16.84 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.55% | 4.67% | 13.19% | 20.75% | 24.53% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.45% | 95.33% | 86.81% | 79.25% | 75.47% | 100% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxxx Xxxxxx
Xxxxx Xxxxxx
Departament:
-
Email:
Xxxxx*xxxxxx*Xxxx*xx
3 surse