Companie
Detalii identificare
Nume firmăEXCLUSIVE FACILITY MANAGEMENT SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 25684397 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2938/2014
EUIDROONRC.J23/2938/2014
Data înființării18.06.2009 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
AdresaCâmpul Pipera, Voluntari, Ilfov
Telefon
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
69.422.474
Profit (Lei)
4.665.452
Număr angajați
543
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.422.474 | 4.665.452 | 388.788 | 17.774.265 | 4.778.518 | 18.650.813 | 5.811.453 | 543 |
| 2024 | 54.897.701 | 3.734.362 | 311.197 | 13.283.012 | 5.150.486 | 12.602.564 | 4.610.770 | 578 |
| 2023 | 43.945.346 | 1.887.876 | 157.323 | 10.675.757 | 5.139.006 | 9.692.156 | 4.215.572 | 517 |
| 2022 | 35.648.746 | 2.470.508 | 205.876 | 6.936.541 | 5.255.908 | 7.188.244 | 5.032.312 | 500 |
| 2021 | 38.459.218 | 3.601.404 | 300.117 | 7.191.655 | 5.375.123 | 9.228.848 | 5.606.803 | 543 |
| 2020 | 32.275.544 | 3.502.984 | 291.915 | 6.578.767 | 4.894.629 | 7.497.908 | 4.330.694 | 462 |
| 2019 | 26.228.842 | 1.991.459 | 165.955 | 5.051.578 | 2.511.208 | 6.176.527 | 2.450.837 | 418 |
| 2018 | 27.732.835 | 2.045.210 | 170.434 | 5.914.275 | 2.726.583 | 5.896.745 | 2.729.402 | 338 |
| 2017 | 21.515.049 | 986.754 | 82.230 | 5.775.663 | 913.831 | 6.106.156 | 1.271.670 | 195 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
80.28%
Lichiditate curentă
1.05
Viteza rotație active
2.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
80.28%
Profit net per salariat
8.592 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.72% | 6.8% | 4.3% | 6.93% | 9.36% | 10.85% | 7.59% | 7.37% | 4.59% |
| Marjă profit brut | 7.67% | 7.96% | 5.04% | 7.94% | 10.73% | 12.5% | 8.82% | 8.55% | 5.23% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 80.28% | 80.99% | 44.78% | 49.09% | 64.23% | 80.89% | 81.26% | 74.93% | 77.6% |
| Profit net per salariat | 8.592 Lei | 6.461 Lei | 3.652 Lei | 4.941 Lei | 6.632 Lei | 7.582 Lei | 4.764 Lei | 6.051 Lei | 5.060 Lei |
Viteza rotație active
2.96
Viteza rotație stocuri
222.19
Durata medie încasare creanțe
96.38 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.96 | 3.09 | 2.96 | 2.86 | 2.63 | 2.6 | 3.02 | 3.22 | 3.06 |
| Viteza rotație stocuri | 222.19 | 214.7 | 206.56 | 181.76 | 246.18 | 117.4 | 188.21 | 194.68 | 190.98 |
| Durata medie încasare creanțe | 96.38 zile | 81.72 zile | 74.83 zile | 69.55 zile | 74.73 zile | 66.03 zile | 65.61 zile | 67.42 zile | 107 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 127.850 Lei | 94.979 Lei | 85.001 Lei | 71.297 Lei | 70.827 Lei | 69.860 Lei | 62.748 Lei | 82.050 Lei | 110.334 Lei |
Lichiditate curentă
1.05
Lichiditate imediată
1.03
Pondere active imobilizate
20.4%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.05 | 0.95 | 0.91 | 1.04 | 1.28 | 1.14 | 1.22 | 1 | 1.06 |
| Lichiditate imediată | 1.03 | 0.93 | 0.89 | 1.01 | 1.26 | 1.1 | 1.2 | 0.97 | 1.04 |
| Pondere active imobilizate | 20.4% | 29.01% | 34.65% | 42.24% | 36.81% | 39.5% | 28.91% | 31.62% | 13.02% |
| Pondere active circulante | 79.6% | 70.99% | 65.35% | 57.76% | 63.19% | 60.5% | 71.09% | 68.38% | 86.98% |
©Firme.ro
