Companie
Detalii identificare
Nume firmăBESTCARE24 IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 26081424 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1834/2009
EUIDROONRC.J12/1834/2009
Data înființării08.10.2009 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7312
Această clasă include:
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateServicii de reprezentare media
Informații de contact
AdresaCuza Vodă nr. 16, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
834.412
Profit (Lei)
270.048
Număr angajați
2
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 834.412 | 270.048 | 22.504 | 458.540 | 2.534.988 | 71.628 | 2.148.362 | 2 |
| 2024 | 837.382 | 280.856 | 23.405 | 461.284 | 2.303.644 | 116.796 | 1.959.273 | 2 |
| 2023 | 652.309 | 237.890 | 19.824 | 556.236 | 1.590.390 | 46.057 | 1.080.211 | 2 |
| 2022 | 712.116 | 321.693 | 26.808 | 482.142 | 1.276.171 | 53.656 | 847.685 | 2 |
| 2021 | 783.718 | 235.839 | 19.653 | 380.097 | 838.488 | 124.847 | 598.731 | 3 |
| 2020 | 616.153 | 145.719 | 12.143 | 421.607 | 691.139 | 110.391 | 410.585 | 3 |
| 2019 | 532.574 | 150.970 | 12.581 | 388.140 | 671.997 | 121.093 | 450.457 | 2 |
| 2018 | 578.215 | 70.240 | 5.853 | 425.722 | 613.677 | 88.990 | 299.487 | 5 |
| 2017 | 594.664 | 45.751 | 3.813 | 82.528 | 251.385 | 60.389 | 229.246 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
32.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.57%
Lichiditate curentă
0.16
Viteza rotație active
0.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
32.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.57%
Profit net per salariat
135.024 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 32.36% | 33.54% | 36.47% | 45.17% | 30.09% | 23.65% | 28.35% | 12.15% | 7.69% |
| Marjă profit brut | 38.86% | 39.98% | 37.47% | 46.18% | 31.05% | 24.58% | 29.35% | 13.15% | 8.69% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.57% | 14.33% | 22.02% | 37.95% | 39.39% | 35.49% | 33.51% | 23.45% | 19.96% |
| Profit net per salariat | 135.024 Lei | 140.428 Lei | 118.945 Lei | 160.847 Lei | 78.613 Lei | 48.573 Lei | 75.485 Lei | 14.048 Lei | 9.150 Lei |
Viteza rotație active
0.32
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.8 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.32 | 0.35 | 0.4 | 0.54 | 0.81 | 0.77 | 0.67 | 0.82 | 1.91 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 27912.73 | 0 | 0 | 1323.85 | 908.78 | 480.66 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.8 zile | 35.37 zile | 2.9 zile | 0.9 zile | 4.71 zile | 52.8 zile | 63.54 zile | 43.21 zile | 31.22 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 417.206 Lei | 418.691 Lei | 326.155 Lei | 356.058 Lei | 261.239 Lei | 205.384 Lei | 266.287 Lei | 115.643 Lei | 118.933 Lei |
Lichiditate curentă
0.16
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
97.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.16 | 0.25 | 0.08 | 0.11 | 0.33 | 0.26 | 0.31 | 0.21 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.25 | 0.08 | 0.11 | 0.33 | 0.26 | 0.31 | 0.21 | 0.73 |
| Pondere active imobilizate | 97.25% | 95.17% | 97.19% | 95.97% | 87.04% | 86.23% | 84.73% | 87.34% | 80.63% |
| Pondere active circulante | 2.75% | 4.83% | 2.81% | 4.03% | 12.96% | 13.77% | 15.27% | 12.66% | 19.37% |
©Firme.ro
