Companie
Detalii identificare
Nume firmăSEDONA DEVELOPMENT SRL
Cod unic de înregistrare26134685 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2009010464404
EUIDROONRC.J2009010464404
Data înființării22.10.2009 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7219
Această clasă include:
-cercetare-dezvoltare experimentală în ştiinţe naturale şi inginerie, altele decât cercetarea şi dezvoltarea experimentală biotehnologică: -cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale -cercetare-dezvoltare în inginerie şi tehnologie -cercetare-dezvoltare în ştiinţele medicale -cercetare-dezvoltare în ştiinţele agricole -cercetare-dezvoltare interdisciplinară, predominantă în ştiinţe naturale şi inginerie
-cercetare-dezvoltare experimentală în ştiinţe naturale şi inginerie, altele decât cercetarea şi dezvoltarea experimentală biotehnologică: -cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale -cercetare-dezvoltare în inginerie şi tehnologie -cercetare-dezvoltare în ştiinţele medicale -cercetare-dezvoltare în ştiinţele agricole -cercetare-dezvoltare interdisciplinară, predominantă în ştiinţe naturale şi inginerie
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorCercetare-dezvoltare
Obiect activitateCercetare- dezvoltare in alte stiinte naturale si inginerie
Informații de contact
AdresaFloreasca nr. 169, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
57.000
Profit (Lei)
43.382
Număr angajați
1
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.000 | 43.382 | 3.615 | 46.901 | 0 | 58.820 | 11.919 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 38.069 | 0 | 6.606 | -31.463 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 322.879 | 0 | 298.060 | -24.819 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 394.397 | 0 | 684.702 | -21.175 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 284.279 | 0 | 999.486 | -19.573 | 1 |
| 2019 | 59.140 | 982 | 82 | 81.975 | 0 | 62.698 | -19.277 | 1 |
| 2018 | 30.500 | 267 | 22 | 30.652 | 0 | 10.393 | -20.259 | 1 |
| 2017 | 177.000 | 53 | 4 | 49.633 | 1.000 | 28.107 | -20.526 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
76.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.25
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
76.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
43.382 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 76.11% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.66% | 0.88% | 0.03% |
| Marjă profit brut | 88.09% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.78% | 1.42% | 0.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | -5.09% | -1.32% | -0.26% |
| Profit net per salariat | 43.382 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 982 Lei | 267 Lei | 27 Lei |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
365 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.94 | 2.93 | 6.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 365 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 43.2 zile | 65.82 zile | 4.12 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.000 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 59.140 Lei | 30.500 Lei | 88.500 Lei |
Lichiditate curentă
1.25
Lichiditate imediată
1.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.25 | 0.17 | 0.92 | 1.74 | 3.52 | 0.76 | 0.34 | 0.57 |
| Lichiditate imediată | 1.25 | 0.17 | 0.92 | 1.74 | 3.52 | 0.76 | 0.34 | 0.57 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 3.44% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 96.56% |
©Firme.ro