Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURO PAN PLUS PVC SRL
Cod unic de înregistrare RO 26469001 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1077/2010
EUIDROONRC.J40/1077/2010
Data înființării02.02.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaB-Dul Iuliu Maniu nr. 184, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
389.476
Profit (Lei)
-5.422
Număr angajați
0
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 389.476 | -5.422 | -452 | 235.171 | 26.687 | 204.015 | -2.329 | 0 |
| 2023 | 405.097 | 0 | 0 | 79.952 | 36.961 | 44.215 | 3.093 | 0 |
| 2022 | 382.816 | 21.889 | 1.824 | 139.182 | 559 | 143.875 | 5.363 | 0 |
| 2021 | 106.479 | 15.193 | 1.266 | 86.178 | 850 | 68.492 | -16.526 | 0 |
| 2020 | 20.125 | 107 | 9 | 43.825 | 0 | 11.997 | -31.720 | 0 |
| 2019 | 24.706 | 0 | 0 | 43.960 | 0 | 12.078 | -31.827 | 0 |
| 2018 | 33.185 | 0 | 0 | 43.819 | 0 | 13.467 | -30.230 | 0 |
| 2017 | 28.853 | 1.386 | 116 | 53.282 | 0 | 28.988 | -24.146 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.87
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.39% | 0% | 5.72% | 14.27% | 0.53% | 0% | 0% | 4.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 8.72% | 17.21% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 100% | -91.93% | -0.34% | 0% | 0% | -5.74% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
6.26
Durata medie încasare creanțe
119.89 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 4.99 | 2.65 | 1.54 | 1.68 | 2.05 | 2.46 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 6.26 | 14.36 | 3.66 | 1.82 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 119.89 zile | 11.04 zile | 15.81 zile | 29.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.87
Lichiditate imediată
0.6
Pondere active imobilizate
11.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.87 | 0.55 | 1.03 | 0.79 | 0.27 | 0.27 | 0.31 | 0.54 |
| Lichiditate imediată | 0.6 | 0.2 | 0.28 | 0.12 | 0.27 | 0.27 | 0.31 | 0.54 |
| Pondere active imobilizate | 11.57% | 45.53% | 0.39% | 1.23% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 88.43% | 54.47% | 99.61% | 98.77% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro