Companie
Detalii identificare
Nume firmăL&D CONTRACO CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 26558222 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1907/2010
EUIDROONRC.J40/1907/2010
Data înființării23.02.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaB-Dul Ion Mihalache nr. 329, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
40.250
Profit (Lei)
32.082
Număr angajați
0
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40.250 | 32.082 | 2.674 | 3.967 | 0 | 42.049 | 38.082 | 0 |
| 2024 | 54.500 | 48.441 | 4.037 | 4.594 | 0 | 59.035 | 54.441 | 0 |
| 2023 | 74.000 | 66.480 | 5.540 | 5.478 | 0 | 77.958 | 72.480 | 0 |
| 2022 | 30.600 | 25.185 | 2.099 | 25.783 | 0 | 56.968 | 31.185 | 0 |
| 2021 | 111.948 | 85.363 | 7.114 | 4.959 | 0 | 96.322 | 91.363 | 0 |
| 2020 | 259.440 | 211.362 | 17.614 | 39.718 | 95 | 256.985 | 217.362 | 0 |
| 2019 | 176.193 | 158.429 | 13.202 | 31.834 | 257 | 196.006 | 164.429 | 0 |
| 2018 | 64.057 | 53.987 | 4.499 | 3.813 | 419 | 63.381 | 59.987 | 0 |
| 2017 | 8.500 | 4.781 | 398 | 26.216 | 0 | 36.997 | 10.781 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
79.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.24%
Lichiditate curentă
10.6
Viteza rotație active
0.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
79.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.24%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 79.71% | 88.88% | 89.84% | 82.3% | 76.25% | 81.47% | 89.92% | 84.28% | 56.25% |
| Marjă profit brut | 82.65% | 91.82% | 92.78% | 85.3% | 79.25% | 84.47% | 92.92% | 87.28% | 59.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 84.24% | 88.98% | 91.72% | 80.76% | 93.43% | 97.24% | 96.35% | 90% | 44.35% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
208.58 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.96 | 0.92 | 0.95 | 0.54 | 1.16 | 1.01 | 0.9 | 1 | 0.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 208.58 zile | 233.74 zile | 136.93 zile | 345.33 zile | 107.78 zile | 35.83 zile | 67.37 zile | 131.06 zile | 1217.64 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
10.6
Lichiditate imediată
10.6
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.6 | 12.85 | 14.23 | 2.21 | 19.42 | 6.47 | 6.16 | 16.62 | 1.41 |
| Lichiditate imediată | 10.6 | 12.85 | 14.23 | 2.21 | 19.42 | 6.47 | 6.16 | 16.62 | 1.41 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.04% | 0.13% | 0.66% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.96% | 99.87% | 99.34% | 100% |
©Firme.ro