Companie
Detalii identificare
Nume firmăSTORE EXIM RESORT SRL
Cod unic de înregistrare26579969 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010002077407
EUIDROONRC.J2010002077407
Data înființării26.02.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
Adresastr. Chile nr. 4, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
262.500
Profit (Lei)
898
Număr angajați
3
Vechime
16 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 262.500 | 898 | 75 | 462.062 | 0 | 1.809.170 | 1.347.108 | 3 |
| 2023 | 271.067 | 68.357 | 5.696 | 376.273 | 0 | 1.722.482 | 1.346.209 | 3 |
| 2022 | 231.046 | 67.055 | 5.588 | 259.625 | 0 | 1.537.477 | 1.277.852 | 3 |
| 2021 | 193.083 | 50.778 | 4.232 | 150.435 | 0 | 1.361.233 | 1.210.798 | 3 |
| 2020 | 225.838 | 116.988 | 9.749 | 6.027 | 0 | 1.166.047 | 1.160.020 | 3 |
| 2019 | 299.233 | 201.240 | 16.770 | 15.269 | 0 | 1.058.301 | 1.043.032 | 2 |
| 2018 | 293.140 | 151.811 | 12.651 | 2.673 | 0 | 885.197 | 882.524 | 2 |
| 2017 | 205.942 | 125.271 | 10.439 | 136.535 | 309 | 826.206 | 689.980 | 2 |
Marja profit net
0.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.07%
Lichiditate curentă
3.92
Viteza rotație active
0.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.07%
Profit net per salariat
299 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.34% | 25.22% | 29.02% | 26.3% | 51.8% | 67.25% | 51.79% | 60.83% |
| Marjă profit brut | 3.01% | 26.11% | 29.92% | 27.21% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.07% | 5.08% | 5.25% | 4.19% | 10.08% | 19.29% | 17.2% | 18.16% |
| Profit net per salariat | 299 Lei | 22.786 Lei | 22.352 Lei | 16.926 Lei | 38.996 Lei | 100.620 Lei | 75.906 Lei | 62.636 Lei |
Viteza rotație active
0.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2503.7 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.15 | 0.16 | 0.15 | 0.14 | 0.19 | 0.28 | 0.33 | 0.25 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 54.71 | 48.83 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2503.7 zile | 2284.79 zile | 2378.58 zile | 2530.78 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 87.500 Lei | 90.356 Lei | 77.015 Lei | 64.361 Lei | 75.279 Lei | 149.617 Lei | 146.570 Lei | 102.971 Lei |