Companie
Detalii identificare
Nume firmăSEVEN & THREE SRL
Cod unic de înregistrare26582565 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010000197048
EUIDROONRC.J2010000197048
Data înființării01.03.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4942
Această clasă include:
-servicii de mutare pentru întreprinderi şi gospodării, cu mijloace de transport rutier.
-servicii de mutare pentru întreprinderi şi gospodării, cu mijloace de transport rutier.
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateServicii de mutare
Informații de contact
AdresaAlexandru Cel Bun nr. 7, Loc. Bacău | Municipiul Bacău, Bacău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
107.496
Profit (Lei)
-92.957
Număr angajați
1
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 107.496 | -92.957 | -7.746 | 55.920 | 103.610 | 10.617 | 58.307 | 1 |
| 2023 | 116.850 | 0 | 0 | 40.652 | 85.974 | 118.551 | 151.264 | 1 |
| 2022 | 212.406 | 14.007 | 1.167 | 3.522 | 18.403 | 202.605 | 217.486 | 2 |
| 2021 | 196.354 | 34.819 | 2.902 | 3.495 | 45.696 | 161.278 | 203.479 | 1 |
| 2020 | 196.334 | 38.794 | 3.233 | 19.022 | 85.267 | 102.415 | 168.660 | 1 |
| 2019 | 228.887 | 63.756 | 5.313 | 28.182 | 123.612 | 34.436 | 129.866 | 2 |
| 2018 | 288.880 | 94.046 | 7.837 | 21.183 | 86.730 | 563 | 66.110 | 1 |
| 2017 | 218.927 | 86.094 | 7.175 | 70.380 | 42.292 | 152 | -27.936 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-86.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-159.43%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
0.94
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-86.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-159.43%
Profit net per salariat
-92.957 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -86.47% | 0% | 6.59% | 17.73% | 19.76% | 27.85% | 32.56% | 39.33% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -159.43% | 0% | 6.44% | 17.11% | 23% | 49.09% | 100% | -308.18% |
| Profit net per salariat | -92.957 Lei | 0 Lei | 7.004 Lei | 34.819 Lei | 38.794 Lei | 31.878 Lei | 94.046 Lei | 43.047 Lei |
Viteza rotație active
0.94
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.94 | 0.57 | 0.96 | 0.95 | 1.05 | 1.45 | 3.31 | 5.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.82 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 107.496 Lei | 116.850 Lei | 106.203 Lei | 196.354 Lei | 196.334 Lei | 114.444 Lei | 288.880 Lei | 109.464 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
90.71%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 2.92 | 57.53 | 46.15 | 5.38 | 1.22 | 0.03 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 2.92 | 57.53 | 46.15 | 5.38 | 1.22 | 0.03 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 90.71% | 42.04% | 8.33% | 22.08% | 45.43% | 78.21% | 99.36% | 99.64% |
| Pondere active circulante | 9.29% | 57.96% | 91.67% | 77.92% | 54.57% | 21.79% | 0.64% | 0.36% |
©Firme.ro