Companie
Detalii identificare
Nume firmăNETWORK TELESAT SRL
Cod unic de înregistrare RO 26678741 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2942/2010
EUIDROONRC.J40/2942/2010
Data înființării19.03.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
AdresaGazelei nr. 64A, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
247.041
Profit (Lei)
124.589
Număr angajați
1
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247.041 | 124.589 | 10.382 | 80.780 | 217.766 | 9.753 | 146.739 | 1 |
| 2024 | 233.566 | -1.284 | -107 | 80.553 | 214.434 | 60.491 | 194.372 | 1 |
| 2023 | 263.551 | 155.008 | 12.917 | 18.864 | 136.927 | 77.593 | 195.656 | 1 |
| 2022 | 242.499 | 143.684 | 11.974 | 18.475 | 142.221 | 47.338 | 171.084 | 1 |
| 2021 | 230.874 | 154.455 | 12.871 | 38.705 | 152.578 | 256.965 | 372.621 | 0 |
| 2020 | 199.868 | 111.004 | 9.250 | 78.194 | 168.976 | 117.595 | 208.377 | 1 |
| 2019 | 185.321 | 97.133 | 8.094 | 136.192 | 195.663 | 37.902 | 97.373 | 1 |
| 2018 | 181.539 | 60.563 | 5.047 | 133.531 | 227.354 | 108.889 | 202.904 | 1 |
| 2017 | 150.550 | 40.668 | 3.389 | 176.406 | 244.208 | 78.975 | 147.604 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.91%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84.91%
Profit net per salariat
124.589 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.43% | -0.55% | 58.82% | 59.25% | 66.9% | 55.54% | 52.41% | 33.36% | 27.01% |
| Marjă profit brut | 52.69% | 0.36% | 59.75% | 61.42% | 69.58% | 57% | 53.59% | 34.31% | 29.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 84.91% | -0.66% | 79.22% | 83.98% | 41.45% | 53.27% | 99.75% | 29.85% | 27.55% |
| Profit net per salariat | 124.589 Lei | -1.284 Lei | 155.008 Lei | 143.684 Lei | n/a | 111.004 Lei | 97.133 Lei | 60.563 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 0.85 | 1.23 | 1.28 | 0.56 | 0.7 | 0.79 | 0.54 | 0.47 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 25.49 zile | 50.79 zile | 24.56 zile | 26.04 zile | 0.18 zile | 10.13 zile | 9.7 zile | 26.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 247.041 Lei | 233.566 Lei | 263.551 Lei | 242.499 Lei | n/a | 199.868 Lei | 185.321 Lei | 181.539 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
95.71%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.75 | 4.11 | 2.56 | 6.64 | 1.5 | 0.28 | 0.82 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.75 | 4.11 | 2.56 | 6.64 | 1.5 | 0.28 | 0.82 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 95.71% | 78% | 63.83% | 75.03% | 37.26% | 58.96% | 83.77% | 67.62% | 75.56% |
| Pondere active circulante | 4.29% | 22% | 36.17% | 24.97% | 62.74% | 41.04% | 16.23% | 32.38% | 24.44% |
©Firme.ro