Companie
Detalii identificare
Nume firmăBIZZANTIN ATHOS S.R.L.
Cod unic de înregistrare26892558 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010004726400
EUIDROONRC.J2010004726400
Data înființării07.05.2010 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4764
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor sportive, uneltelor de pescuit, articolelor pentru camping, al bărcilor şi bicicletelor
-vânzarea cu amănuntul a articolelor sportive, uneltelor de pescuit, articolelor pentru camping, al bărcilor şi bicicletelor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al echipamentelor sportive, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaCernica nr. 181, Oraş Pantelimon, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.925
Profit (Lei)
4.513
Număr angajați
0
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.925 | 4.513 | 376 | 165.137 | 110.178 | 60.971 | 6.012 | 0 |
| 2023 | 43.119 | 24.006 | 2.001 | 126.410 | 113.045 | 14.863 | 1.498 | 0 |
| 2022 | 7.657 | 4.042 | 337 | 31.650 | 0 | 9.142 | -22.508 | 0 |
| 2021 | 9.727 | 2.636 | 220 | 34.770 | 0 | 8.221 | -26.549 | 0 |
| 2020 | 425 | 0 | 0 | 39.519 | 0 | 10.334 | -29.185 | 0 |
| 2019 | 536 | 0 | 0 | 39.521 | 0 | 10.557 | -28.964 | 0 |
| 2018 | 145 | 0 | 0 | 37.817 | 941 | 8.422 | -28.454 | 0 |
| 2017 | 20 | 0 | 0 | 29.985 | 0 | 3.964 | -26.021 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.07%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
0.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.65% | 55.67% | 52.79% | 27.1% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 26.22% | 65.65% | 55.78% | 30.1% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 75.07% | 100% | -17.96% | -9.93% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.12
Viteza rotație stocuri
0.63
Durata medie încasare creanțe
134.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.12 | 0.34 | 0.84 | 1.18 | 0.04 | 0.05 | 0.02 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0.63 | 8.59 | 1.02 | 1.19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 134.07 zile | 35.38 zile | 0 zile | 0.3 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
64.38%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.37 | 0.12 | 0.29 | 0.24 | 0.26 | 0.27 | 0.22 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.08 | 0.05 | 0 | 0.26 | 0.27 | 0.22 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 64.38% | 88.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | 10.05% | 0% |
| Pondere active circulante | 35.62% | 11.62% | 100% | 100% | 100% | 100% | 89.95% | 100% |
©Firme.ro