Companie
Detalii identificare
Nume firmăCIDIEFFE SRL
Cod unic de înregistrare RO 26944878 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010000721221
EUIDROONRC.J2010000721221
Data înființării18.05.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
146
-
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCresterea porcinelor
Informații de contact
AdresaBelceşti, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
82.307
Profit (Lei)
-19.558
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.307 | -19.558 | -1.630 | 12.414 | 1.444.639 | 39.294 | 1.471.519 | 1 |
| 2023 | 6.140 | 2.090.653 | 174.221 | 36.995 | 1.491.240 | 1.030.745 | 2.484.990 | 1 |
| 2022 | 414.653 | 252.104 | 21.009 | 106.382 | 279.457 | 286.479 | 459.554 | 3 |
| 2021 | 360.740 | 144.390 | 12.033 | 110.655 | 299.418 | 439.741 | 628.504 | 2 |
| 2020 | 338.704 | 250.465 | 20.872 | 105.196 | 319.379 | 416.931 | 631.114 | 1 |
| 2019 | 331.656 | 228.789 | 19.066 | 88.837 | 341.784 | 127.702 | 380.649 | 0 |
| 2018 | 84.118 | 45.337 | 3.778 | 224.464 | 360.918 | 15.406 | 151.860 | 0 |
| 2017 | 32.445 | 0 | 0 | 195.422 | 263.170 | 38.775 | 106.523 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-23.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.33%
Lichiditate curentă
3.17
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-23.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.33%
Profit net per salariat
-19.558 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -23.76% | 34049.72% | 60.8% | 40.03% | 73.95% | 68.98% | 53.9% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 34451.4% | 61.82% | 40.93% | 74.92% | 72.35% | 56.9% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.33% | 84.13% | 54.86% | 22.97% | 39.69% | 60.1% | 29.85% | 0% |
| Profit net per salariat | -19.558 Lei | 2.090.653 Lei | 84.035 Lei | 72.195 Lei | 250.465 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0 | 0.73 | 0.49 | 0.46 | 0.71 | 0.22 | 0.11 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28.27 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1174.12 zile | 38.69 zile | 0.69 zile | 11.65 zile | 0 zile | 0 zile | 101.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.307 Lei | 6.140 Lei | 138.218 Lei | 180.370 Lei | 338.704 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.17
Lichiditate imediată
3.17
Pondere active imobilizate
97.35%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.17 | 27.86 | 2.69 | 3.97 | 3.96 | 1.44 | 0.07 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 3.17 | 27.86 | 2.69 | 3.97 | 3.96 | 1.44 | 0.06 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 97.35% | 59.13% | 49.38% | 40.51% | 43.38% | 72.8% | 95.91% | 87.16% |
| Pondere active circulante | 2.65% | 40.87% | 50.62% | 59.49% | 56.62% | 27.2% | 4.09% | 12.84% |
©Firme.ro