Companie
Detalii identificare
Nume firmăC & C GRAIN SRL
Cod unic de înregistrare26967855 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/580/2010
EUIDROONRC.J08/580/2010
Data înființării25.05.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaCălugăreni nr. 5, Predeal, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
60.044
Profit (Lei)
24.179
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60.044 | 24.179 | 2.015 | 57.327 | 0 | 60.578 | 3.251 | 1 |
| 2024 | 159.690 | 8.093 | 674 | 47.947 | 0 | 27.020 | -20.927 | 1 |
| 2023 | 231.547 | 0 | 0 | 4.139 | 0 | 391.180 | 387.041 | 1 |
| 2022 | 186.965 | 75.854 | 6.321 | 217.004 | 0 | 658.600 | 441.596 | 1 |
| 2021 | 130.612 | 60.780 | 5.065 | 214.528 | 0 | 580.271 | 365.743 | 1 |
| 2020 | 195.839 | 116.570 | 9.714 | 200.600 | 0 | 505.563 | 304.963 | 1 |
| 2019 | 170.585 | 124.002 | 10.334 | 197.129 | 0 | 385.522 | 188.393 | 1 |
| 2018 | 95.744 | 59.096 | 4.925 | 196.988 | 0 | 261.379 | 64.391 | 1 |
| 2017 | 23.815 | 21.600 | 1.800 | 194.769 | 0 | 200.064 | 5.295 | 0 |
Marja profit net
40.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.06
Viteza rotație active
0.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
40.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
24.179 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 40.27% | 5.07% | 0% | 40.57% | 46.53% | 59.52% | 72.69% | 61.72% | 90.7% |
| Marjă profit brut | 43.21% | 7.64% | 0% | 43.17% | 49% | 61.4% | 75.69% | 63.84% | 93.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -38.67% | 0% | 17.18% | 16.62% | 38.22% | 65.82% | 91.78% | 100% |
| Profit net per salariat | 24.179 Lei | 8.093 Lei | 0 Lei | 75.854 Lei | 60.780 Lei | 116.570 Lei | 124.002 Lei | 59.096 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
79.53
Durata medie încasare creanțe
0 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.99 | 5.91 | 0.59 | 0.28 | 0.23 | 0.39 | 0.44 | 0.37 | 0.12 |
| Viteza rotație stocuri | 79.53 | 0 | 0 | 286.32 | 13.05 | 0 | 0 | 0 | 18.32 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 361.3 zile | 467.38 zile | 299.27 zile | 342.54 zile | 632.01 zile | 2342.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 60.044 Lei | 159.690 Lei | 231.547 Lei | 186.965 Lei | 130.612 Lei | 195.839 Lei | 170.585 Lei | 95.744 Lei | n/a |