Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAGOSTINO COSTRUZIONI GENERALI SRL
Cod unic de înregistrare RO 27013169 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010005649405
EUIDROONRC.J2010005649405
Data înființării04.06.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVirtuţii nr. 19D, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
156.389
Profit (Lei)
92.946
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156.389 | 92.946 | 7.746 | 1.180.391 | 1.053.124 | 1.060.809 | 934.817 | 0 |
| 2024 | 141.676 | 83.986 | 6.999 | 1.179.390 | 1.059.175 | 961.081 | 841.871 | 0 |
| 2023 | 141.491 | 82.498 | 6.875 | 1.181.163 | 1.065.226 | 872.981 | 757.884 | 0 |
| 2022 | 141.148 | 120.445 | 10.037 | 1.187.881 | 1.071.278 | 809.581 | 693.578 | 0 |
| 2021 | 140.393 | 60.592 | 5.049 | 1.186.307 | 1.064.217 | 694.413 | 573.133 | 0 |
| 2020 | 127.892 | 94.514 | 7.876 | 1.187.958 | 1.070.269 | 629.364 | 512.542 | 0 |
| 2019 | 126.517 | 96.444 | 8.037 | 1.188.371 | 1.076.320 | 529.046 | 418.027 | 0 |
| 2018 | 206.663 | 173.811 | 14.484 | 1.188.729 | 1.077.833 | 431.300 | 321.583 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 1.186.635 | 1.083.885 | 250.046 | 147.771 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.94%
Lichiditate curentă
0.9
Viteza rotație active
0.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9.94%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.43% | 59.28% | 58.31% | 85.33% | 43.16% | 73.9% | 76.23% | 84.1% | 0% |
| Marjă profit brut | 68.69% | 68.53% | 67.26% | 87.97% | 46.01% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 9.94% | 9.98% | 10.89% | 17.37% | 10.57% | 18.44% | 23.07% | 54.05% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
115.3 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.07 | 0.07 | 0.07 | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.14 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 115.3 zile | 119.25 zile | 126.94 zile | 136.76 zile | 134.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.9
Lichiditate imediată
0.9
Pondere active imobilizate
49.82%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.9 | 0.81 | 0.74 | 0.68 | 0.59 | 0.53 | 0.45 | 0.36 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 0.9 | 0.81 | 0.74 | 0.68 | 0.59 | 0.53 | 0.45 | 0.36 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 49.82% | 52.43% | 54.96% | 56.96% | 60.51% | 62.97% | 67.05% | 71.42% | 81.25% |
| Pondere active circulante | 50.18% | 47.57% | 45.04% | 43.04% | 39.49% | 37.03% | 32.95% | 28.58% | 18.75% |
©Firme.ro