Companie
Detalii identificare
Nume firmăGABRIEL ANDREEAS CONCEPT SRL
Cod unic de înregistrare RO 27360680 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/862/2010
EUIDROONRC.J03/862/2010
Data înființării08.09.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaPătuleni, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
415.386
Profit (Lei)
36.100
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 415.386 | 36.100 | 3.008 | 307.181 | 70.550 | 539.506 | 359.518 | 1 |
| 2023 | 557.863 | 49.071 | 4.089 | 54.050 | 24.000 | 296.825 | 323.418 | 2 |
| 2022 | 662.260 | 20.308 | 1.692 | 26.821 | 24.000 | 256.095 | 274.347 | 3 |
| 2021 | 611.877 | 34.071 | 2.839 | 77.147 | 24.000 | 307.186 | 254.039 | 3 |
| 2020 | 299.285 | 165.009 | 13.751 | 42.522 | 25.749 | 230.976 | 219.968 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 831 | 1.750 | 54.040 | 54.959 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.04%
Lichiditate curentă
1.76
Viteza rotație active
0.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.04%
Profit net per salariat
36.100 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.69% | 8.8% | 3.07% | 5.57% | 55.13% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.69% | 9.8% | 4.07% | 6.57% | 56.13% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.04% | 15.17% | 7.4% | 13.41% | 75.02% | 0% |
| Profit net per salariat | 36.100 Lei | 24.536 Lei | 6.769 Lei | 11.357 Lei | 165.009 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.68
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
268.33 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.68 | 1.74 | 2.36 | 1.85 | 1.17 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 268.33 zile | 145.01 zile | 65.59 zile | 170.31 zile | 246.33 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 415.386 Lei | 278.932 Lei | 220.753 Lei | 203.959 Lei | 299.285 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.76
Lichiditate imediată
1.76
Pondere active imobilizate
11.56%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.76 | 5.49 | 9.55 | 3.98 | 5.43 | 65.03 |
| Lichiditate imediată | 1.76 | 5.49 | 9.55 | 3.98 | 5.43 | 65.03 |
| Pondere active imobilizate | 11.56% | 7.48% | 8.57% | 7.25% | 10.03% | 3.14% |
| Pondere active circulante | 88.44% | 92.52% | 91.43% | 92.75% | 89.97% | 96.86% |
©Firme.ro