Companie
Detalii identificare
Nume firmăEAST EUROPE EXCLUSIVE B&C SERVICE SRL
Cod unic de înregistrare RO 27392429 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010008810408
EUIDROONRC.J2010008810408
Data înființării16.09.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaB-Dul Tineretului nr. 47, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
40.219
Profit (Lei)
-78.965
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.219 | -78.965 | -6.580 | 434.978 | 1.066 | 52.619 | -381.293 | 0 |
| 2023 | 17.484 | 0 | 0 | 350.874 | 1.066 | 47.480 | -302.328 | 0 |
| 2022 | 20.335 | 0 | 0 | 265.925 | 1.066 | 13.316 | -251.543 | 0 |
| 2021 | 24.621 | 0 | 0 | 227.811 | 1.066 | 92.704 | -134.041 | 0 |
| 2020 | 26.524 | 0 | 0 | 213.934 | 1.066 | 83.144 | -129.724 | 0 |
| 2019 | 42.010 | 9.524 | 794 | 168.639 | 1.066 | 52.505 | -115.068 | 0 |
| 2018 | 44.765 | 0 | 0 | 146.085 | 1.066 | 20.428 | -124.591 | 0 |
| 2017 | 31.766 | 0 | 0 | 125.596 | 1.066 | 15.859 | -108.671 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-196.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.71%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-196.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -196.34% | 0% | 0% | 0% | 0% | 22.67% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 25.67% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.71% | 0% | 0% | 0% | 0% | -8.28% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.75
Viteza rotație stocuri
1.3
Durata medie încasare creanțe
189.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.75 | 0.36 | 1.41 | 0.26 | 0.31 | 0.78 | 2.08 | 1.88 |
| Viteza rotație stocuri | 1.3 | 0.57 | 5 | 0.29 | 0.49 | 1.08 | 3.35 | 3.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 189.6 zile | 331.33 zile | 137.82 zile | 54.02 zile | 64.81 zile | 41.56 zile | 39.9 zile | 51.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
1.99%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.14 | 0.05 | 0.41 | 0.39 | 0.31 | 0.14 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.05 | 0.03 | 0.03 | 0.13 | 0.08 | 0.05 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 1.99% | 2.2% | 7.41% | 1.14% | 1.27% | 1.99% | 4.96% | 6.3% |
| Pondere active circulante | 98.01% | 97.8% | 92.59% | 98.86% | 98.73% | 98.01% | 95.04% | 93.7% |
©Firme.ro