Companie
Detalii identificare
Nume firmăKT STARS ESTATES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 27401349 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010008899405
EUIDROONRC.J2010008899405
Data înființării20.09.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaDacia nr. 133, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
13.640
Profit (Lei)
18.123
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.640 | 18.123 | 1.510 | 6.613.031 | 3.294.402 | 820.637 | -2.497.992 | 0 |
| 2023 | 95.436 | 0 | 0 | 6.612.691 | 3.294.402 | 802.174 | -2.516.115 | 0 |
| 2022 | 291.328 | 0 | 0 | 10.612.300 | 6.302.929 | 1.901.801 | -2.407.570 | 0 |
| 2021 | 56.753 | -328.482 | -27.374 | 8.857.237 | 6.348.591 | 1.577.281 | -931.365 | 2 |
| 2020 | 245.028 | 0 | 0 | 8.987.553 | 6.340.801 | 1.312.419 | -602.883 | 2 |
| 2019 | 848.854 | 0 | 0 | 9.927.449 | 5.186.672 | 2.476.728 | -467.183 | 3 |
| 2018 | 971.191 | 40.869 | 3.406 | 8.992.240 | 4.887.567 | 2.133.240 | 47.567 | 1 |
| 2017 | 2.490.996 | 90.958 | 7.580 | 6.767.956 | 3.811.694 | 1.216.187 | 6.488 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
132.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.73%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
132.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.73%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 132.87% | 0% | 0% | -578.79% | 0% | 0% | 4.21% | 3.65% |
| Marjă profit brut | 132.87% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 5.21% | 4.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.73% | 0% | 0% | 35.27% | 0% | 0% | 85.92% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | -164.241 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 40.869 Lei | 90.958 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
170.5
Durata medie încasare creanțe
1155.34 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.02 | 0.04 | 0.01 | 0.03 | 0.11 | 0.14 | 0.5 |
| Viteza rotație stocuri | 170.5 | 1192.95 | 100.81 | 49.18 | 0.19 | 0.35 | 0.48 | 2.16 |
| Durata medie încasare creanțe | 1155.34 zile | 84.29 zile | 1965.6 zile | 10134.38 zile | 23.39 zile | 27.69 zile | 30.76 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 28.377 Lei | 122.514 Lei | 282.951 Lei | 971.191 Lei | 2.490.996 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
80.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.12 | 0.18 | 0.18 | 0.15 | 0.25 | 0.24 | 0.18 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.12 | 0.18 | 0.18 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 80.06% | 80.42% | 76.82% | 80.1% | 82.85% | 67.68% | 69.62% | 75.81% |
| Pondere active circulante | 19.94% | 19.58% | 23.18% | 19.9% | 17.15% | 32.32% | 30.38% | 24.19% |
©Firme.ro