Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUTOZBOROWSKY SRL
Cod unic de înregistrare RO 27419443 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010000360062
EUIDROONRC.J2010000360062
Data înființării23.09.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaZefirului nr. 9, Loc. Bistriţa | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
6.062.724
Profit (Lei)
-339.416
Număr angajați
8
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.062.724 | -339.416 | -28.285 | 3.374.134 | 1.530.357 | 2.251.964 | 408.187 | 8 |
| 2024 | 5.486.017 | 9.472 | 789 | 3.299.219 | 1.645.118 | 2.378.315 | 747.603 | 9 |
| 2023 | 4.809.630 | 50.630 | 4.219 | 2.858.890 | 1.300.573 | 2.296.448 | 738.131 | 9 |
| 2022 | 4.109.777 | 281.320 | 23.443 | 2.499.756 | 1.115.695 | 2.071.562 | 687.501 | 7 |
| 2021 | 2.339.632 | 54.279 | 4.523 | 2.592.159 | 775.357 | 2.222.983 | 406.181 | 6 |
| 2020 | 1.369.371 | 53.568 | 4.464 | 2.459.456 | 649.196 | 2.162.162 | 351.902 | 7 |
| 2019 | 1.253.986 | 30.620 | 2.552 | 2.773.890 | 447.766 | 2.441.129 | 115.005 | 8 |
| 2018 | 1.265.823 | 0 | 0 | 2.746.289 | 351.668 | 2.479.006 | 84.385 | 8 |
| 2017 | 1.083.627 | 18.484 | 1.540 | 3.194.788 | 31.350 | 2.834.914 | -328.524 | 9 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-83.15%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
1.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-83.15%
Profit net per salariat
-42.427 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.6% | 0.17% | 1.05% | 6.85% | 2.32% | 3.91% | 2.44% | 0% | 1.71% |
| Marjă profit brut | 0% | 0.44% | 1.52% | 7.78% | 2.32% | 3.91% | 2.44% | 0% | 3.11% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -83.15% | 1.27% | 6.86% | 40.92% | 13.36% | 15.22% | 26.62% | 0% | -5.63% |
| Profit net per salariat | -42.427 Lei | 1.052 Lei | 5.626 Lei | 40.189 Lei | 9.047 Lei | 7.653 Lei | 3.828 Lei | 0 Lei | 2.054 Lei |
Viteza rotație active
1.6
Viteza rotație stocuri
3.47
Durata medie încasare creanțe
16.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.6 | 1.36 | 1.34 | 1.29 | 0.78 | 0.49 | 0.43 | 0.45 | 0.38 |
| Viteza rotație stocuri | 3.47 | 2.52 | 2.32 | 2.24 | 1.19 | 0.67 | 0.53 | 0.53 | 0.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.31 zile | 10.92 zile | 14.41 zile | 16.03 zile | 24.62 zile | 28.75 zile | 16.41 zile | 3.56 zile | 37.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 757.841 Lei | 609.557 Lei | 534.403 Lei | 587.111 Lei | 389.939 Lei | 195.624 Lei | 156.748 Lei | 158.228 Lei | 120.403 Lei |
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
40.46%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.67 | 0.72 | 0.8 | 0.83 | 0.86 | 0.88 | 0.88 | 0.9 | 0.89 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.06 | 0.08 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 40.46% | 40.89% | 36.16% | 35% | 25.86% | 23.09% | 15.5% | 12.42% | 1.09% |
| Pondere active circulante | 59.54% | 59.11% | 63.84% | 65% | 74.14% | 76.91% | 84.5% | 87.58% | 98.91% |
©Firme.ro