Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOBILE INFONET PROJECT SRL
Cod unic de înregistrare RO 27425500 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/952/2010
EUIDROONRC.J03/952/2010
Data înființării24.09.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6201
Această clasă include activităţile de scriere (programare), modificare, testare şi asistenţă privind produsele software. Este asemenea inclusă scrierea de programe urmând indicaţiile utilizatorilor (programe orientate pe client). Această clasă include:
-proiectarea structurii şi conţinutului şi/sau scrierea codului de calculator necesar pentru a crea şi implementa: -sisteme software -aplicaţii software -baze de date -pagini web -adaptarea software-ului potrivit cerinţelor specifice, adică modificarea şi configurarea unei aplicaţii existente astfel încât devine compatibilă şi funcţională, potrivit mediului sistemului informatic al clientului Această clasă exclude: -publicarea pachetelor de programe,
5829 -transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă, pe cont propriu,
5829 -planificarea şi proiectarea sistemelor de calcul electronic ce integrează echipament, software şi tehnologii de comunicaţii, chiar dacă software-ul furnizat este o componentă integrantă,
6202
-proiectarea structurii şi conţinutului şi/sau scrierea codului de calculator necesar pentru a crea şi implementa: -sisteme software -aplicaţii software -baze de date -pagini web -adaptarea software-ului potrivit cerinţelor specifice, adică modificarea şi configurarea unei aplicaţii existente astfel încât devine compatibilă şi funcţională, potrivit mediului sistemului informatic al clientului Această clasă exclude: -publicarea pachetelor de programe,
5829 -transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă, pe cont propriu,
5829 -planificarea şi proiectarea sistemelor de calcul electronic ce integrează echipament, software şi tehnologii de comunicaţii, chiar dacă software-ul furnizat este o componentă integrantă,
6202
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)
Informații de contact
AdresaVirgil Tempeanu nr. 13, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
390.006
Profit (Lei)
219.940
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390.006 | 219.940 | 18.328 | 1.927.353 | 450.082 | 1.701.256 | 223.985 | 1 |
| 2024 | 606.127 | 949.442 | 79.120 | 1.405.536 | 450.632 | 1.928.948 | 974.044 | 1 |
| 2023 | 69.088 | 11.330 | 944 | 509.045 | 462.006 | 71.641 | 24.602 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 35.000 | 0 | 48.272 | 13.272 | 0 |
| 2021 | 14.621 | 13.081 | 1.090 | 0 | 0 | 49.864 | 49.864 | 0 |
| 2020 | 14.608 | 12.797 | 1.066 | 381 | 0 | 38.955 | 38.574 | 0 |
| 2019 | 0 | -1.448 | -121 | 0 | 0 | 25.778 | 25.778 | 0 |
| 2018 | 0 | -3.242 | -270 | 0 | 0 | 27.226 | 27.226 | 0 |
| 2017 | 58.026 | 0 | 0 | 68.200 | 0 | 98.668 | 30.468 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.19%
Lichiditate curentă
0.88
Viteza rotație active
0.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.19%
Profit net per salariat
219.940 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.39% | 156.64% | 16.4% | 0% | 89.47% | 87.6% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 59.96% | 161.48% | 19.52% | 0% | 92.47% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.19% | 97.47% | 46.05% | 0% | 26.23% | 33.18% | -5.62% | -11.91% | 0% |
| Profit net per salariat | 219.940 Lei | 949.442 Lei | 11.330 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1582.67 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.18 | 0.25 | 0.13 | 0 | 0.29 | 0.37 | 0 | 0 | 0.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1582.67 zile | 1135.49 zile | 362.42 zile | 0 | 179.09 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 390.006 Lei | 606.127 Lei | 69.088 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 29.013 Lei |
Lichiditate curentă
0.88
Lichiditate imediată
0.88
Pondere active imobilizate
20.92%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.88 | 1.37 | 0.14 | 1.38 | 0 | 102.24 | 0 | 0 | 1.45 |
| Lichiditate imediată | 0.88 | 1.37 | 0.14 | 1.38 | 0 | 102.24 | 0 | 0 | 1.45 |
| Pondere active imobilizate | 20.92% | 18.94% | 86.58% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 79.08% | 81.06% | 13.42% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro