Companie
Detalii identificare
Nume firmăLIQUID SERVICE SRL
Cod unic de înregistrare RO 27572390 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1698/2010
EUIDROONRC.J12/1698/2010
Data înființării20.10.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4675
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al produselor chimice industriale: -anilină, tuş tipografic, uleiuri esenţiale, gaze industriale, adezivi chimici, coloranţi, răşini sintetice, metanol, parafină, substanţe aromatizante, sodă, sare industrială, acizi şi sulfuri, derivate de amidon etc. -comerţul cu ridicata al îngrăşămintelor şi produselor agrochimice
-comerţul cu ridicata al produselor chimice industriale: -anilină, tuş tipografic, uleiuri esenţiale, gaze industriale, adezivi chimici, coloranţi, răşini sintetice, metanol, parafină, substanţe aromatizante, sodă, sare industrială, acizi şi sulfuri, derivate de amidon etc. -comerţul cu ridicata al îngrăşămintelor şi produselor agrochimice
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al produselor chimice
Informații de contact
Adresastr. Aurel Vlaicu nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
879.178
Profit (Lei)
9.349
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 879.178 | 9.349 | 779 | 155.911 | 28.695 | 136.894 | 10.382 | 1 |
| 2024 | 1.144.379 | 98.568 | 8.214 | 84.356 | 10.938 | 196.444 | 189.019 | 2 |
| 2023 | 741.760 | 90.211 | 7.518 | 264.044 | 13.450 | 250.865 | 90.451 | 2 |
| 2022 | 513.342 | 46.267 | 3.856 | 173.784 | 2.985 | 216.469 | 46.507 | 2 |
| 2021 | 554.627 | 22.119 | 1.843 | 156.761 | 3.354 | 174.988 | 22.359 | 2 |
| 2020 | 705.889 | 152.246 | 12.687 | 140.112 | 304 | 292.294 | 152.486 | 2 |
| 2019 | 552.926 | 93.289 | 7.774 | 66.896 | 569 | 226.129 | 166.945 | 2 |
| 2018 | 798.584 | 218.942 | 18.245 | 118.729 | 464 | 322.323 | 219.182 | 1 |
| 2017 | 383.438 | 136.328 | 11.361 | 102.115 | 472 | 237.821 | 136.568 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.05%
Lichiditate curentă
0.88
Viteza rotație active
5.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.05%
Profit net per salariat
9.349 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.06% | 8.61% | 12.16% | 9.01% | 3.99% | 21.57% | 16.87% | 27.42% | 35.55% |
| Marjă profit brut | 3.7% | 10.92% | 13.14% | 9.99% | 4.97% | 22.5% | 17.88% | 28.42% | 36.55% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.05% | 52.15% | 99.73% | 99.48% | 98.93% | 99.84% | 55.88% | 99.89% | 99.82% |
| Profit net per salariat | 9.349 Lei | 49.284 Lei | 45.106 Lei | 23.134 Lei | 11.060 Lei | 76.123 Lei | 46.645 Lei | 218.942 Lei | 136.328 Lei |
Viteza rotație active
5.31
Viteza rotație stocuri
30.56
Durata medie încasare creanțe
53.21 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.31 | 5.52 | 2.81 | 2.34 | 3.11 | 2.41 | 2.44 | 2.47 | 1.61 |
| Viteza rotație stocuri | 30.56 | 23.17 | 13.18 | 56.78 | 45.15 | 19.05 | 9.38 | 10.6 | 3.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 53.21 zile | 36.27 zile | 90.28 zile | 79.84 zile | 45.63 zile | 121.97 zile | 83.16 zile | 107.21 zile | 115.55 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 879.178 Lei | 572.190 Lei | 370.880 Lei | 256.671 Lei | 277.314 Lei | 352.945 Lei | 276.463 Lei | 798.584 Lei | 383.438 Lei |
Lichiditate curentă
0.88
Lichiditate imediată
0.69
Pondere active imobilizate
17.33%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.88 | 2.33 | 0.95 | 1.25 | 1.12 | 2.09 | 3.38 | 2.71 | 2.33 |
| Lichiditate imediată | 0.69 | 1.74 | 0.74 | 1.19 | 1.04 | 1.82 | 2.5 | 2.08 | 1.25 |
| Pondere active imobilizate | 17.33% | 5.27% | 5.09% | 1.36% | 1.88% | 0.1% | 0.25% | 0.14% | 0.2% |
| Pondere active circulante | 82.67% | 94.73% | 94.91% | 98.64% | 98.12% | 99.9% | 99.75% | 99.86% | 99.8% |
©Firme.ro