Companie
Detalii identificare
Nume firmăPACO & ANDY SRL
Cod unic de înregistrare27644453 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010000994177
EUIDROONRC.J2010000994177
Data înființării29.10.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaBarboşi nr. 29 S 2, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
117.593
Profit (Lei)
12.004
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 117.593 | 12.004 | 1.000 | 1.838 | 23.047 | 30.503 | 51.712 | 0 |
| 2023 | 118.424 | 2.697 | 225 | 3.182 | 24.140 | 18.750 | 39.708 | 1 |
| 2022 | 94.599 | 25.844 | 2.154 | 2.712 | 25.233 | 14.011 | 37.011 | 0 |
| 2021 | 126.743 | 37.249 | 3.104 | 26.951 | 26.327 | 11.312 | 11.167 | 1 |
| 2020 | 97.997 | 15.845 | 1.320 | 66.744 | 27.420 | 12.763 | -26.082 | 1 |
| 2019 | 90.522 | 3.448 | 287 | 75.788 | 28.513 | 4.869 | -41.927 | 1 |
| 2018 | 85.993 | 128 | 11 | 82.659 | 30.306 | 6.499 | -45.375 | 1 |
| 2017 | 78.427 | 0 | 0 | 82.963 | 32.891 | 4.090 | -45.503 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.21%
Lichiditate curentă
16.6
Viteza rotație active
2.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.21%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.21% | 2.28% | 27.32% | 29.39% | 16.17% | 3.81% | 0.15% | 0% |
| Marjă profit brut | 13.18% | 3.28% | 29.42% | 31.24% | 17.09% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.21% | 6.79% | 69.83% | 100% | -60.75% | -8.22% | -0.28% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 2.697 Lei | n/a | 37.249 Lei | 15.845 Lei | 3.448 Lei | 128 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.2
Viteza rotație stocuri
12.29
Durata medie încasare creanțe
0.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.2 | 2.76 | 2.41 | 3.37 | 2.44 | 2.71 | 2.34 | 2.12 |
| Viteza rotație stocuri | 12.29 | 20.7 | 16.6 | 12.79 | 10.88 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.87 zile | 9.67 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 118.424 Lei | n/a | 126.743 Lei | 97.997 Lei | 90.522 Lei | 85.993 Lei | 78.427 Lei |
Lichiditate curentă
16.6
Lichiditate imediată
11.39
Pondere active imobilizate
43.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 16.6 | 5.89 | 5.17 | 0.42 | 0.19 | 0.06 | 0.08 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 11.39 | 4.09 | 3.06 | 0.05 | 0.06 | 0.06 | 0.08 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 43.04% | 56.28% | 64.3% | 69.95% | 68.24% | 85.41% | 82.34% | 88.94% |
| Pondere active circulante | 56.96% | 43.72% | 35.7% | 30.05% | 31.76% | 14.59% | 17.66% | 11.06% |
©Firme.ro