Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIMOAUGUST S.R.L.
Cod unic de înregistrare27721190 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1923/2010
EUIDROONRC.J12/1923/2010
Data înființării18.11.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
Adresastr. Steluţei nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
24.439
Profit (Lei)
-11.045
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.439 | -11.045 | -920 | 971 | 0 | 26.171 | 26.347 | 1 |
| 2024 | 95.954 | 18.238 | 1.520 | 8.702 | 0 | 72.301 | 64.392 | 1 |
| 2023 | 121.866 | 38.820 | 3.235 | 6.839 | 2.427 | 50.485 | 46.154 | 1 |
| 2022 | 106.032 | 56.629 | 4.719 | 26.212 | 9.707 | 72.959 | 56.830 | 1 |
| 2021 | 72.943 | 40.528 | 3.377 | 536 | 17.046 | 50.402 | 66.816 | 0 |
| 2020 | 60.454 | 26.108 | 2.176 | 161 | 24.680 | 66.227 | 87.089 | 0 |
| 2019 | 59.284 | 14.828 | 1.236 | 470 | 32.315 | 28.807 | 60.982 | 0 |
| 2018 | 41.654 | 9.522 | 794 | 444 | 1.123 | 45.475 | 46.154 | 1 |
| 2017 | 51.841 | 17.186 | 1.432 | 1.309 | 1.477 | 36.464 | 36.632 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-45.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-41.92%
Lichiditate curentă
26.95
Viteza rotație active
0.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-45.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-41.92%
Profit net per salariat
-11.045 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -45.19% | 19.01% | 31.85% | 53.41% | 55.56% | 43.19% | 25.01% | 22.86% | 33.15% |
| Marjă profit brut | 0% | 19.89% | 32.73% | 55.77% | 57.22% | 45.52% | 27.92% | 24.48% | 36.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -41.92% | 28.32% | 84.11% | 99.65% | 60.66% | 29.98% | 24.32% | 20.63% | 46.92% |
| Profit net per salariat | -11.045 Lei | 18.238 Lei | 38.820 Lei | 56.629 Lei | n/a | n/a | n/a | 9.522 Lei | 17.186 Lei |
Viteza rotație active
0.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
268.15 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.93 | 1.33 | 2.3 | 1.28 | 1.08 | 0.67 | 0.97 | 0.89 | 1.37 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 268.15 zile | 184.12 zile | 4.47 zile | 116.42 zile | 19.12 zile | 23.07 zile | 23.53 zile | 308.66 zile | 221.86 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 24.439 Lei | 95.954 Lei | 121.866 Lei | 106.032 Lei | n/a | n/a | n/a | 41.654 Lei | 51.841 Lei |
Lichiditate curentă
26.95
Lichiditate imediată
26.95
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 26.95 | 8.31 | 7.38 | 2.78 | 94.03 | 411.35 | 61.29 | 102.42 | 27.86 |
| Lichiditate imediată | 26.95 | 8.31 | 7.38 | 2.78 | 94.03 | 411.35 | 61.29 | 102.42 | 27.86 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 4.59% | 11.74% | 25.27% | 27.15% | 52.87% | 2.41% | 3.89% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 95.41% | 88.26% | 74.73% | 72.85% | 47.13% | 97.59% | 96.11% |
©Firme.ro