Companie
Detalii identificare
Nume firmăASIGJURY SRL
Cod unic de înregistrare RO 27729339 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/454/2010
EUIDROONRC.J39/454/2010
Data înființării22.11.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
AdresaOdobeşti nr. 55, Cîmpineanca, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.647.611
Profit (Lei)
10.898
Număr angajați
7
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.647.611 | 10.898 | 908 | 2.097.273 | 171.561 | 2.584.315 | 658.603 | 7 |
| 2023 | 2.776.983 | 72.706 | 6.059 | 2.669.207 | 254.490 | 3.062.422 | 647.705 | 10 |
| 2022 | 1.973.941 | 9.982 | 832 | 5.603.523 | 348.739 | 5.830.963 | 576.179 | 9 |
| 2021 | 1.530.696 | 280.691 | 23.391 | 4.270.595 | 437.967 | 4.398.825 | 566.197 | 7 |
| 2020 | 3.155.164 | 170.968 | 14.247 | 3.723.587 | 313.964 | 3.695.004 | 285.507 | 6 |
| 2019 | 3.155.356 | 73.313 | 6.109 | 2.249.217 | 133.325 | 2.230.174 | 114.539 | 4 |
| 2018 | 405.761 | 40.927 | 3.411 | 165.251 | 133.798 | 80.794 | 49.341 | 3 |
| 2017 | 0 | 8.174 | 681 | 19 | 6.358 | 2.075 | 8.414 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.65%
Lichiditate curentă
1.23
Viteza rotație active
0.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.65%
Profit net per salariat
1.557 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.66% | 2.62% | 0.51% | 18.34% | 5.42% | 2.32% | 10.09% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.41% | 3.63% | 1.41% | 19.44% | 6.43% | 3.34% | 11.09% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.65% | 11.23% | 1.73% | 49.57% | 59.88% | 64.01% | 82.95% | 97.15% |
| Profit net per salariat | 1.557 Lei | 7.271 Lei | 1.109 Lei | 40.099 Lei | 28.495 Lei | 18.328 Lei | 13.642 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.6
Viteza rotație stocuri
1.54
Durata medie încasare creanțe
279.41 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.6 | 0.84 | 0.32 | 0.32 | 0.79 | 1.34 | 1.89 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1.54 | 3.49 | 1.46 | 243.01 | 25.21 | 9.64 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 279.41 zile | 281.73 zile | 793.69 zile | 1010.09 zile | 407.07 zile | 200.24 zile | 23.36 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 235.373 Lei | 277.698 Lei | 219.327 Lei | 218.671 Lei | 525.861 Lei | 788.839 Lei | 135.254 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.23
Lichiditate imediată
0.72
Pondere active imobilizate
6.23%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.23 | 1.15 | 1.04 | 1.03 | 0.99 | 0.99 | 0.49 | 109.21 |
| Lichiditate imediată | 0.72 | 0.85 | 0.8 | 1.03 | 0.96 | 0.85 | 0.49 | 109.21 |
| Pondere active imobilizate | 6.23% | 7.67% | 5.64% | 9.05% | 7.83% | 5.64% | 62.35% | 75.39% |
| Pondere active circulante | 93.77% | 92.33% | 94.36% | 90.95% | 92.17% | 94.36% | 37.65% | 24.61% |
©Firme.ro