Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLOSO MED SRL
Cod unic de înregistrare27760423 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2010002024128
EUIDROONRC.J2010002024128
Data înființării30.11.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
Adresastr. Venus nr. 25, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
290.024
Profit (Lei)
199.102
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 290.024 | 199.102 | 16.592 | 26.618 | 0 | 225.960 | 199.342 | 0 |
| 2023 | 213.934 | 161.859 | 13.488 | 6.624 | 0 | 192.831 | 186.207 | 0 |
| 2022 | 25.777 | 24.108 | 2.009 | 3.761 | 0 | 28.109 | 24.348 | 0 |
| 2021 | 43.309 | 28.818 | 2.402 | 1.977 | 0 | 43.304 | 41.327 | 0 |
| 2020 | 14.073 | 7.174 | 598 | 1.533 | 0 | 14.042 | 12.509 | 0 |
| 2019 | 3.000 | 1.053 | 88 | 1.191 | 0 | 6.526 | 5.335 | 1 |
| 2018 | 5.025 | 4.082 | 340 | 386 | 0 | 4.668 | 4.282 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
68.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Lichiditate curentă
8.49
Viteza rotație active
1.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
68.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.88%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 68.65% | 75.66% | 93.53% | 66.54% | 50.98% | 35.1% | 81.23% |
| Marjă profit brut | 81.33% | 90.07% | 96.53% | 69.54% | 53.98% | 38.13% | 84.26% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.88% | 86.92% | 99.01% | 69.73% | 57.35% | 19.74% | 95.33% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 1.053 Lei | 4.082 Lei |
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
264.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.28 | 1.11 | 0.92 | 1 | 1 | 0.46 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.75 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 264.4 zile | 318.15 zile | 26.41 zile | 0 zile | 0 zile | 56.21 zile | 163.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 3.000 Lei | 5.025 Lei |
Lichiditate curentă
8.49
Lichiditate imediată
8.49
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.49 | 29.11 | 7.47 | 21.9 | 9.16 | 5.48 | 12.09 |
| Lichiditate imediată | 8.49 | 29.11 | 7.47 | 21.9 | 9.16 | 4.81 | 12.09 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro