Companie
Detalii identificare
Nume firmăBUREK STAR SRL
Cod unic de înregistrare RO 27848828 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016002618358
EUIDROONRC.J2016002618358
Data înființării23.12.2010 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaColoman Walisch nr. 17, Lugoj, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
835.261
Profit (Lei)
-48.645
Număr angajați
8
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 835.261 | -48.645 | -4.054 | 1.940.291 | 10.016 | 135.758 | -1.794.517 | 8 |
| 2023 | 949.814 | 0 | 0 | 1.982.287 | 4.030 | 232.385 | -1.745.872 | 8 |
| 2022 | 784.294 | 0 | 0 | 1.886.574 | 4.030 | 235.639 | -1.646.905 | 9 |
| 2021 | 640.684 | 0 | 0 | 1.547.292 | 4.030 | 143.534 | -1.399.728 | 11 |
| 2019 | 178.147 | 0 | 0 | 614.742 | -90 | 70.896 | -539.968 | 6 |
| 2018 | 171.380 | 8.952 | 746 | 227.327 | 393 | 89.445 | -133.521 | 3 |
| 2017 | 126.324 | 0 | 0 | 203.855 | 877 | 56.537 | -142.473 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.71%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
5.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.71%
Profit net per salariat
-6.081 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.82% | 0% | 0% | 0% | 0% | 5.22% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.71% | 0% | 0% | 0% | 0% | -6.7% | 0% |
| Profit net per salariat | -6.081 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 2.984 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
5.73
Viteza rotație stocuri
14.22
Durata medie încasare creanțe
30.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.73 | 4.02 | 3.27 | 4.34 | 2.52 | 1.91 | 2.2 |
| Viteza rotație stocuri | 14.22 | 6.31 | 4.29 | 7.71 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.13 zile | 20.08 zile | 22.75 zile | 25.52 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 104.408 Lei | 118.727 Lei | 87.144 Lei | 58.244 Lei | 29.691 Lei | 57.127 Lei | 63.162 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
6.87%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.12 | 0.12 | 0.09 | 0.12 | 0.39 | 0.28 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.04 | 0.03 | 0.04 | 0.12 | 0.39 | 0.28 |
| Pondere active imobilizate | 6.87% | 1.7% | 1.68% | 2.73% | -0.13% | 0.44% | 1.53% |
| Pondere active circulante | 93.13% | 98.3% | 98.32% | 97.27% | 100.13% | 99.56% | 98.47% |
©Firme.ro