Companie
Detalii identificare
Nume firmăPRO TECHNICA SRL
Cod unic de înregistrare RO 27932375 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/15/2011
EUIDROONRC.J19/15/2011
Data înființării24.01.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaP-Ţa Szent Agoston nr. 7, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
59.700
Profit (Lei)
33.146
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.700 | 33.146 | 2.762 | 4.848 | 0 | 38.994 | 34.146 | 0 |
| 2023 | 30.124 | 17.940 | 1.495 | 5.580 | 0 | 62.605 | 57.025 | 0 |
| 2022 | 16.776 | 786 | 66 | 3.326 | 0 | 50.412 | 47.086 | 0 |
| 2021 | 15.126 | 761 | 63 | 4.569 | 0 | 69.290 | 64.721 | 0 |
| 2020 | 17.378 | 602 | 50 | 3.465 | 0 | 83.214 | 79.749 | 0 |
| 2019 | 2.353 | 1.015 | 85 | 2.669 | 0 | 92.342 | 89.673 | 0 |
| 2018 | 157.675 | 71.494 | 5.958 | 20.059 | 0 | 114.506 | 94.447 | 1 |
| 2017 | 74.197 | 1.141 | 95 | 12.211 | 0 | 42.150 | 29.939 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.07%
Lichiditate curentă
8.04
Viteza rotație active
1.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 55.52% | 59.55% | 4.69% | 5.03% | 3.46% | 43.14% | 45.34% | 1.54% |
| Marjă profit brut | 69.79% | 71.24% | 7.62% | 8% | 6.34% | 52.74% | 48.38% | 5.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.07% | 31.46% | 1.67% | 1.18% | 0.75% | 1.13% | 75.7% | 3.81% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 71.494 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
203.32 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.53 | 0.48 | 0.33 | 0.22 | 0.21 | 0.03 | 1.38 | 1.76 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 4.44 | 1.01 | 0.7 | 0.06 | 3.83 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 203.32 zile | 165.16 zile | 386.89 zile | 332.54 zile | 278.07 zile | 2063.27 zile | 75.22 zile | 67.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 157.675 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
8.04
Lichiditate imediată
8.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.04 | 11.22 | 15.16 | 15.17 | 24.02 | 34.6 | 5.71 | 3.45 |
| Lichiditate imediată | 8.04 | 11.22 | 14.02 | 11.89 | 16.83 | 19.92 | 3.66 | 3.45 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro