Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOREX LYONS SRL
Cod unic de înregistrare28081870 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011000290054
EUIDROONRC.J2011000290054
Data înființării24.02.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaPelicanului nr. 12, Loc. Oradea | Municipiul Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.093
Profit (Lei)
-13.771
Număr angajați
0
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.093 | -13.771 | -1.148 | 47.908 | 5.154 | 8.460 | -34.294 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 22.197 | 609 | 1.065 | -20.523 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 22.197 | 609 | 1.065 | -20.523 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 22.197 | 609 | 1.065 | -20.523 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 22.256 | 609 | 1.116 | -20.531 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-91.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.16%
Lichiditate curentă
0.18
Viteza rotație active
1.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-91.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -91.24% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.16% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
64.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 64.3 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.18
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
37.86%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.18 | 0.05 | 0.05 | 0.05 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 37.86% | 36.38% | 36.38% | 36.38% | 35.3% |
| Pondere active circulante | 62.14% | 63.62% | 63.62% | 63.62% | 64.7% |
©Firme.ro