Companie
Detalii identificare
Nume firmăVERRART SRL
Cod unic de înregistrare RO 2811530 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ10/950/1992
EUIDROONRC.J10/950/1992
Data înființării27.01.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2313
Această clasă include:
-fabricarea sticlelor şi a altor recipiente, din sticlă sau cristal -fabricarea paharelor şi a altor articole casnice din sticlă şi cristal Această clasă exclude: -fabricarea jucăriilor din sticlă,
3240
-fabricarea sticlelor şi a altor recipiente, din sticlă sau cristal -fabricarea paharelor şi a altor articole casnice din sticlă şi cristal Această clasă exclude: -fabricarea jucăriilor din sticlă,
3240
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateFabricarea articolelor din sticla
Informații de contact
Adresastr. Santierului nr. 11, Buzău, Buzău
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
995
Profit (Lei)
-5.560
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 995 | -5.560 | -463 | 15.576 | 0 | 3.272 | -12.304 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 22.783 | 0 | 16.039 | -6.744 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 6.649 | 0 | 152.738 | 146.089 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 6.076 | 0 | 160.632 | 154.556 | 0 |
| 2020 | 108.847 | 43.366 | 3.614 | 8.393 | 0 | 173.746 | 165.353 | 1 |
| 2019 | 115.707 | 11.084 | 924 | 16.442 | 0 | 138.430 | 121.988 | 1 |
| 2018 | 125.017 | 45.455 | 3.788 | 12.910 | 0 | 123.814 | 110.904 | 1 |
| 2017 | 146.895 | 44.230 | 3.686 | 18.867 | 0 | 84.315 | 65.448 | 1 |
| 2016 | 93.517 | 20.782 | 1.732 | 28.525 | 0 | 65.630 | 37.105 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-558.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.19%
Lichiditate curentă
0.21
Viteza rotație active
0.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-558.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.19%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -558.79% | 0% | 0% | 0% | 39.84% | 9.58% | 36.36% | 30.11% | 22.22% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 41.09% | 10.58% | 37.36% | 31.11% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.19% | 0% | 0% | 0% | 26.23% | 9.09% | 40.99% | 67.58% | 56.01% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 43.366 Lei | 11.084 Lei | 45.455 Lei | 44.230 Lei | 20.782 Lei |
Viteza rotație active
0.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1115.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0.63 | 0.84 | 1.01 | 1.74 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 22.49 | 16.3 | 6.16 | 8.95 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1115.54 zile | 0 | 0 | 0 | 25.54 zile | 41.44 zile | 39.08 zile | 50.84 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 108.847 Lei | 115.707 Lei | 125.017 Lei | 146.895 Lei | 93.517 Lei |
Lichiditate curentă
0.21
Lichiditate imediată
0.21
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.21 | 0.7 | 22.97 | 26.44 | 20.7 | 8.42 | 9.59 | 4.47 | 2.3 |
| Lichiditate imediată | 0.21 | 0.48 | 22.19 | 25.58 | 20.12 | 7.99 | 8.02 | 3.6 | 2.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro