Companie
Detalii identificare
Nume firmăPIO'S S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 28225313 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/633/2011
EUIDROONRC.J35/633/2011
Data înființării23.03.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTransilvania nr. 9, Moşniţa Veche, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
9.278
Profit (Lei)
-55.027
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.278 | -55.027 | -4.586 | 98.874 | 2.426 | 439.496 | 343.048 | 1 |
| 2023 | 302.001 | 70.764 | 5.897 | 101.354 | 0 | 500.240 | 398.886 | 1 |
| 2022 | 808.215 | 327.882 | 27.324 | 381.841 | 0 | 709.963 | 328.122 | 2 |
| 2021 | 522.346 | 33.515 | 2.793 | 774.721 | 0 | 804.072 | 29.351 | 3 |
| 2020 | 584.246 | 102.074 | 8.506 | 499.526 | 0 | 495.466 | -4.060 | 1 |
| 2019 | 407.112 | 36.217 | 3.018 | 300.315 | 0 | 194.970 | -105.345 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 217.790 | 0 | 76.228 | -141.562 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 114.747 | 0 | 10.551 | -104.196 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-593.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.04%
Lichiditate curentă
4.45
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-593.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16.04%
Profit net per salariat
-55.027 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -593.09% | 23.43% | 40.57% | 6.42% | 17.47% | 8.9% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 24.27% | 41.38% | 7.2% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -16.04% | 17.74% | 99.93% | 100% | -2514.14% | -34.38% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -55.027 Lei | 70.764 Lei | 163.941 Lei | 11.172 Lei | 102.074 Lei | 36.217 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.03
Durata medie încasare creanțe
1001.06 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.6 | 1.14 | 0.65 | 1.18 | 2.09 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.03 | 0.87 | 1.56 | 0.68 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1001.06 zile | 33.8 zile | 14.28 zile | 23.06 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 9.278 Lei | 302.001 Lei | 404.108 Lei | 174.115 Lei | 584.246 Lei | 407.112 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
4.45
Lichiditate imediată
0.82
Pondere active imobilizate
0.55%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.45 | 4.94 | 1.86 | 1.04 | 0.99 | 0.65 | 0.35 | 0.09 |
| Lichiditate imediată | 0.82 | 1.51 | 0.5 | 0.05 | 0.99 | 0.65 | 0.35 | 0.09 |
| Pondere active imobilizate | 0.55% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.45% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro