Companie
Detalii identificare
Nume firmăOAȘUTIL SRL
Cod unic de înregistrare28346072 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011000330307
EUIDROONRC.J2011000330307
Data înființării13.04.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4719
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
Informații de contact
AdresaVictoriei, Negreşti-Oaş, Satu Mare
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
27.378
Profit (Lei)
-55.520
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.378 | -55.520 | -4.627 | 175.598 | 0 | 25.738 | -149.860 | 1 |
| 2024 | 29.623 | 807 | 67 | 100.919 | 0 | 6.580 | -94.339 | 1 |
| 2023 | 27.618 | 0 | 0 | 115.380 | 0 | 20.233 | -95.147 | 1 |
| 2022 | 20.072 | 124 | 10 | 72.702 | 0 | 17.765 | -54.937 | 2 |
| 2021 | 34.136 | 0 | 0 | 70.300 | 0 | 15.239 | -55.061 | 2 |
| 2020 | 28.729 | 0 | 0 | 52.580 | 0 | 15.084 | -37.496 | 2 |
| 2019 | 23.501 | 0 | 0 | 32.154 | 0 | 12.804 | -19.350 | 3 |
| 2018 | 24.044 | 0 | 0 | 12.337 | 3.322 | 13.155 | 4.140 | 2 |
| 2017 | 19.665 | 0 | 0 | 24.115 | 10.075 | 59.090 | 45.050 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-202.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.05%
Lichiditate curentă
0.15
Viteza rotație active
1.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-202.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.05%
Profit net per salariat
-55.520 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -202.79% | 2.72% | 0% | 0.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.72% | 0% | 3.86% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.05% | -0.86% | 0% | -0.23% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -55.520 Lei | 807 Lei | 0 Lei | 62 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.06
Viteza rotație stocuri
1.11
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.06 | 4.5 | 1.36 | 1.13 | 2.24 | 1.9 | 1.84 | 1.46 | 0.28 |
| Viteza rotație stocuri | 1.11 | 5.14 | 1.49 | 1.17 | 2.43 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 27.378 Lei | 29.623 Lei | 27.618 Lei | 10.036 Lei | 17.068 Lei | 14.365 Lei | 7.834 Lei | 12.022 Lei | 19.665 Lei |
Lichiditate curentă
0.15
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.15 | 0.07 | 0.18 | 0.24 | 0.22 | 0.29 | 0.4 | 1.07 | 2.45 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.29 | 0.4 | 1.07 | 2.45 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.16% | 14.57% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 79.84% | 85.43% |
©Firme.ro