Companie
Detalii identificare
Nume firmăARTOR SRL
Cod unic de înregistrare28371602 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ05/762/2011
EUIDROONRC.J05/762/2011
Data înființării19.04.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2370
Această clasă include:
-tăierea, fasonarea şi prelucrarea pietrei pentru a fi utilizate în construcţia de clădiri, de monumente funerare, de drumuri, ca material de acoperire, etc. -fabricarea mobilierului de piatră Această clasă exclude: -activităţi în cariere, de exemplu producţia de pietre neprelucrate,
0811 -producţia de pietre de moară, pietre abrazive şi produse similare,
239
-tăierea, fasonarea şi prelucrarea pietrei pentru a fi utilizate în construcţia de clădiri, de monumente funerare, de drumuri, ca material de acoperire, etc. -fabricarea mobilierului de piatră Această clasă exclude: -activităţi în cariere, de exemplu producţia de pietre neprelucrate,
0811 -producţia de pietre de moară, pietre abrazive şi produse similare,
239
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateTaierea, fasonarea si finisarea pietrei
Informații de contact
AdresaB-Dul Dacia nr. 108, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
27.118
Profit (Lei)
-11.939
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.118 | -11.939 | -995 | 179.809 | 0 | 134.867 | -44.942 | 1 |
| 2023 | 48.135 | 0 | 0 | 156.451 | 0 | 123.448 | -33.003 | 3 |
| 2022 | 57.441 | 0 | 0 | 90.657 | 0 | 141.303 | 50.646 | 2 |
| 2021 | 60.407 | 28.691 | 2.391 | 55.282 | 0 | 126.907 | 71.625 | 1 |
| 2020 | 98.364 | 33.311 | 2.776 | 82.277 | 0 | 125.211 | 42.934 | 1 |
| 2019 | 92.492 | 23.905 | 1.992 | 83.985 | 0 | 93.608 | 9.623 | 2 |
| 2018 | 28.549 | 0 | 0 | 77.546 | 0 | 63.264 | -14.282 | 1 |
| 2017 | 20.209 | 0 | 0 | 19.396 | 0 | 6.780 | -12.616 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-44.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.57%
Lichiditate curentă
0.75
Viteza rotație active
0.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-44.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26.57%
Profit net per salariat
-11.939 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -44.03% | 0% | 0% | 47.5% | 33.87% | 25.85% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 48.34% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 26.57% | 0% | 0% | 40.06% | 77.59% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -11.939 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 28.691 Lei | 33.311 Lei | 11.953 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.2
Viteza rotație stocuri
0.25
Durata medie încasare creanțe
273.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.2 | 0.39 | 0.41 | 0.48 | 0.79 | 0.99 | 0.45 | 2.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0.25 | 0.45 | 0.52 | 0.55 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 273.62 zile | 97.52 zile | 72.19 zile | 101.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 27.118 Lei | 16.045 Lei | 28.721 Lei | 60.407 Lei | 98.364 Lei | 46.246 Lei | 28.549 Lei | 20.209 Lei |
Lichiditate curentă
0.75
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.75 | 0.79 | 1.56 | 2.3 | 1.52 | 1.11 | 0.82 | 0.35 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.1 | 0.34 | 0.3 | 1.52 | 1.11 | 0.82 | 0.35 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro