Companie
Detalii identificare
Nume firmăCREDA CAFE SRL
Cod unic de înregistrare28410698 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011000441333
EUIDROONRC.J2011000441333
Data înființării02.05.2011 - 15 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresa1 Decembrie 1918, Suceava, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
297.957
Profit (Lei)
13.918
Număr angajați
1
Vechime
15 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.957 | 13.918 | 1.160 | 20.460 | 0 | 42.314 | 21.973 | 1 |
| 2024 | 221.945 | 4.696 | 391 | 12.743 | 0 | 27.702 | 15.055 | 1 |
| 2023 | 217.434 | 36.715 | 3.060 | 16.610 | 0 | 66.109 | 49.599 | 2 |
| 2022 | 188.490 | 62.424 | 5.202 | 8.924 | 0 | 70.309 | 61.484 | 1 |
| 2021 | 87.434 | 35.253 | 2.938 | 17.598 | 0 | 16.658 | -940 | 1 |
| 2020 | 42.640 | 1.411 | 118 | 45.030 | 2.728 | 6.108 | -36.194 | 1 |
| 2019 | 177.481 | 33.328 | 2.777 | 44.480 | 2.728 | 4.148 | -37.604 | 2 |
| 2018 | 142.916 | 17.981 | 1.498 | 76.875 | 0 | 5.942 | -70.933 | 2 |
| 2017 | 126.860 | 18.807 | 1.567 | 99.080 | 0 | 10.167 | -88.913 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.34%
Lichiditate curentă
2.07
Viteza rotație active
7.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63.34%
Profit net per salariat
13.918 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.67% | 2.12% | 16.89% | 33.12% | 40.32% | 3.31% | 18.78% | 12.58% | 14.83% |
| Marjă profit brut | 5.51% | 2.5% | 17.86% | 34.32% | 41.91% | 4.36% | 19.95% | 13.78% | 15.96% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 63.34% | 31.19% | 74.02% | 100% | -3750.32% | -3.9% | -88.63% | -25.35% | -21.15% |
| Profit net per salariat | 13.918 Lei | 4.696 Lei | 18.358 Lei | 62.424 Lei | 35.253 Lei | 1.411 Lei | 16.664 Lei | 8.991 Lei | 18.807 Lei |
Viteza rotație active
7.04
Viteza rotație stocuri
52.56
Durata medie încasare creanțe
4.21 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.04 | 8.01 | 3.29 | 2.68 | 5.25 | 4.83 | 25.81 | 24.05 | 12.48 |
| Viteza rotație stocuri | 52.56 | 39.98 | 15.98 | 31.21 | 13.29 | 21.59 | 52.43 | 77.55 | 20.99 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.21 zile | 4.72 zile | 4.58 zile | 64.54 zile | 11.39 zile | 0 zile | 0 zile | 6.97 zile | 7.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 297.957 Lei | 221.945 Lei | 108.717 Lei | 188.490 Lei | 87.434 Lei | 42.640 Lei | 88.741 Lei | 71.458 Lei | 126.860 Lei |
Lichiditate curentă
2.07
Lichiditate imediată
1.79
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.07 | 2.17 | 3.98 | 7.88 | 0.95 | 0.14 | 0.09 | 0.08 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 1.79 | 1.74 | 3.16 | 7.2 | 0.57 | 0.09 | 0.02 | 0.05 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 30.87% | 39.67% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 69.13% | 60.33% | 100% | 100% |
©Firme.ro