Companie
Detalii identificare
Nume firmăCLINICA MULTIMED SRL
Cod unic de înregistrare28529851 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011000299198
EUIDROONRC.J2011000299198
Data înființării24.05.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaKossuth Lajos nr. 2, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
318.114
Profit (Lei)
-231.207
Număr angajați
43
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 318.114 | -231.207 | -19.267 | 16.944.723 | 2.974.332 | 14.451.214 | 334.702 | 43 |
| 2023 | 229.787 | 414.317 | 34.526 | 9.454.830 | 2.461.598 | 7.734.259 | 565.909 | 44 |
| 2022 | 2.358.999 | 96.907 | 8.076 | 2.138.226 | 915.458 | 1.578.442 | 152.165 | 35 |
| 2021 | 1.945.689 | 593.397 | 49.450 | 801.689 | 759.383 | 2.405.128 | 2.363.136 | 23 |
| 2020 | 1.849.315 | 268.744 | 22.395 | 451.453 | 374.362 | 1.846.741 | 1.769.739 | 24 |
| 2019 | 2.015.805 | 568.802 | 47.400 | 460.179 | 584.082 | 1.376.282 | 1.500.995 | 25 |
| 2018 | 1.975.787 | 462.844 | 38.570 | 583.136 | 693.717 | 821.080 | 932.193 | 24 |
| 2017 | 1.882.140 | 344.077 | 28.673 | 661.360 | 823.161 | 305.821 | 469.349 | 25 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-72.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-69.08%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-72.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-69.08%
Profit net per salariat
-5.377 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -72.68% | 180.3% | 4.11% | 30.5% | 14.53% | 28.22% | 23.43% | 18.28% |
| Marjă profit brut | 0% | 183.34% | 5.15% | 31.64% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -69.08% | 73.21% | 63.69% | 25.11% | 15.19% | 37.89% | 49.65% | 73.31% |
| Profit net per salariat | -5.377 Lei | 9.416 Lei | 2.769 Lei | 25.800 Lei | 11.198 Lei | 22.752 Lei | 19.285 Lei | 13.763 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16557.48 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.02 | 0.95 | 0.61 | 0.83 | 1.03 | 1.3 | 1.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 316.08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16557.48 zile | 12224.67 zile | 214.08 zile | 436.7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 7.398 Lei | 5.222 Lei | 67.400 Lei | 84.595 Lei | 77.055 Lei | 80.632 Lei | 82.324 Lei | 75.286 Lei |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
17.07%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 0.82 | 0.74 | 3 | 4.09 | 2.99 | 1.41 | 0.46 |
| Lichiditate imediată | 0.85 | 0.82 | 0.74 | 3 | 4.09 | 2.99 | 1.41 | 0.46 |
| Pondere active imobilizate | 17.07% | 24.14% | 36.71% | 24% | 16.85% | 29.79% | 45.8% | 72.91% |
| Pondere active circulante | 82.93% | 75.86% | 63.29% | 76% | 83.15% | 70.21% | 54.2% | 27.09% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxxxxx*Xxxxxxxx*xx
Xxxxxxx*Xxxxxxxx*xx
Departament:
-
Email:
Xxxxxxx*Xxxxxxxx*xx
2 surse