Companie
Detalii identificare
Nume firmăREGAL FISH SRL
Cod unic de înregistrare RO 28556651 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1473/2011
EUIDROONRC.J23/1473/2011
Data înființării27.05.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4764
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor sportive, uneltelor de pescuit, articolelor pentru camping, al bărcilor şi bicicletelor
-vânzarea cu amănuntul a articolelor sportive, uneltelor de pescuit, articolelor pentru camping, al bărcilor şi bicicletelor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al echipamentelor sportive, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaZorilor nr. 48, Fundeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
496.434
Profit (Lei)
19.635
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 496.434 | 19.635 | 1.636 | 1.164.257 | 6.888 | 597.284 | -560.085 | 1 |
| 2023 | 203.654 | 0 | 0 | 1.152.608 | 6.888 | 566.000 | -579.720 | 1 |
| 2022 | 60.807 | 0 | 0 | 1.090.371 | 7.794 | 540.802 | -541.775 | 1 |
| 2021 | 66.745 | 0 | 0 | 992.387 | 9.968 | 485.205 | -497.214 | 1 |
| 2020 | 48.057 | 0 | 0 | 872.127 | 12.142 | 453.475 | -406.510 | 1 |
| 2019 | 69.829 | 0 | 0 | 705.754 | 50.144 | 352.777 | -302.833 | 3 |
| 2018 | 748.070 | 15.150 | 1.263 | 483.660 | 92.731 | 293.894 | -97.035 | 4 |
| 2017 | 258.637 | 0 | 0 | 953.198 | 142.606 | 698.407 | -112.185 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.51%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
0.82
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.51%
Profit net per salariat
19.635 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.96% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.03% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.71% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 3.03% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.51% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | -15.61% | 0% |
| Profit net per salariat | 19.635 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.788 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.82
Viteza rotație stocuri
1.02
Durata medie încasare creanțe
65.52 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.82 | 0.36 | 0.11 | 0.13 | 0.1 | 0.17 | 1.93 | 0.31 |
| Viteza rotație stocuri | 1.02 | 0.44 | 0.14 | 0.17 | 0.15 | 0.32 | 4.39 | 0.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 65.52 zile | 195.19 zile | 622.96 zile | 500.41 zile | 1030.07 zile | 692.13 zile | 58.28 zile | 120.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 496.434 Lei | 203.654 Lei | 60.807 Lei | 66.745 Lei | 48.057 Lei | 23.276 Lei | 187.018 Lei | 64.659 Lei |
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
1.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.51 | 0.49 | 0.5 | 0.49 | 0.52 | 0.5 | 0.61 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.09 | 0.09 | 0.09 | 0.16 | 0.19 | 0.26 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 1.14% | 1.2% | 1.42% | 2.01% | 2.61% | 12.45% | 23.98% | 16.96% |
| Pondere active circulante | 98.86% | 98.8% | 98.58% | 97.99% | 97.39% | 87.55% | 76.02% | 83.04% |
©Firme.ro