Companie
Detalii identificare
Nume firmă3 BRAZI-GURA RÂULUI SRL
Cod unic de înregistrare RO 28604775 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/1004/2011
EUIDROONRC.J08/1004/2011
Data înființării08.06.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresastr. Rîului nr. 93, Zărneşti, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
422.428
Profit (Lei)
220.035
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 422.428 | 220.035 | 18.336 | 15.512 | 18.620 | 507.578 | 510.686 | 0 |
| 2023 | 317.732 | 99.212 | 8.268 | 53.355 | 22.588 | 321.419 | 290.652 | 2 |
| 2022 | 318.120 | 127.220 | 10.602 | 128.253 | 28.475 | 291.217 | 191.439 | 2 |
| 2021 | 428.483 | 23.061 | 1.922 | 228.266 | 37.073 | 255.413 | 64.220 | 0 |
| 2020 | 253.054 | 48.055 | 4.005 | 47.015 | 47.635 | 67.539 | 68.159 | 2 |
| 2019 | 102.476 | 19.370 | 1.614 | 64.282 | 54.952 | 29.434 | 20.104 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 74.550 | 47.745 | 27.539 | 734 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 74.550 | 47.745 | 27.539 | 734 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.09%
Lichiditate curentă
32.72
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.09%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.09% | 31.23% | 39.99% | 5.38% | 18.99% | 18.9% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 52.72% | 32.22% | 40.99% | 6.22% | 19.95% | 20.21% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.09% | 34.13% | 66.45% | 35.91% | 70.5% | 96.35% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 49.606 Lei | 63.610 Lei | n/a | 24.028 Lei | 19.370 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
106.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 0.92 | 1 | 1.46 | 2.2 | 1.21 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.42 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 106.87 zile | 65.28 zile | 74.09 zile | 5.73 zile | 0 zile | 9.39 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 158.866 Lei | 159.060 Lei | n/a | 126.527 Lei | 102.476 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
32.72
Lichiditate imediată
32.72
Pondere active imobilizate
3.54%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 32.72 | 6.02 | 2.27 | 1.12 | 1.44 | 0.46 | 0.37 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 32.72 | 6.02 | 2.27 | 1.12 | 1.44 | 0.1 | 0.06 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 3.54% | 6.57% | 8.91% | 12.68% | 41.36% | 65.12% | 63.42% | 63.42% |
| Pondere active circulante | 96.46% | 93.43% | 91.09% | 87.32% | 58.64% | 34.88% | 36.58% | 36.58% |
©Firme.ro