Companie
Detalii identificare
Nume firmăTIARA FORTUNE ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL
Cod unic de înregistrare28672265 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/926/2011
EUIDROONRC.J03/926/2011
Data înființării23.06.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
AdresaCâmpului nr. 128, Oraş Ştefăneşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
828.276
Profit (Lei)
95.658
Număr angajați
4
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 828.276 | 95.658 | 7.972 | 568.745 | 0 | 8.211.085 | 7.642.340 | 4 |
| 2023 | 1.578.410 | 79.092 | 6.591 | 625.087 | 0 | 8.302.269 | 7.677.182 | 15 |
| 2022 | 2.029.332 | 1.830.243 | 152.520 | 621.389 | 0 | 8.219.479 | 7.598.090 | 15 |
| 2021 | 1.669.326 | 1.514.425 | 126.202 | 402.208 | 0 | 6.270.055 | 5.867.847 | 12 |
| 2020 | 1.300.670 | 1.170.749 | 97.562 | 303.656 | 0 | 4.657.078 | 4.353.422 | 10 |
| 2019 | 1.288.816 | 1.167.592 | 97.299 | 211.630 | 0 | 3.394.303 | 3.182.673 | 0 |
| 2018 | 1.260.376 | 1.153.351 | 96.113 | 94.047 | 2.386 | 2.106.743 | 2.015.082 | 4 |
| 2017 | 1.055.928 | 888.055 | 74.005 | 104.107 | 16.796 | 949.042 | 861.731 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.25%
Lichiditate curentă
14.44
Viteza rotație active
0.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.25%
Profit net per salariat
23.915 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.55% | 5.01% | 90.19% | 90.72% | 90.01% | 90.59% | 91.51% | 84.1% |
| Marjă profit brut | 14.57% | 6.03% | 91.19% | 91.72% | 90.94% | 91.59% | 92.51% | 85.03% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.25% | 1.03% | 24.09% | 25.81% | 26.89% | 36.69% | 57.24% | 100% |
| Profit net per salariat | 23.915 Lei | 5.273 Lei | 122.016 Lei | 126.202 Lei | 117.075 Lei | n/a | 288.338 Lei | 444.028 Lei |
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
8538.93
Durata medie încasare creanțe
3597.14 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.1 | 0.19 | 0.25 | 0.27 | 0.28 | 0.38 | 0.6 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 8538.93 | 16272.27 | 20920.95 | 17209.55 | 13408.97 | 13286.76 | 12993.57 | 10885.86 |
| Durata medie încasare creanțe | 3597.14 zile | 1912.26 zile | 1477.61 zile | 1369.28 zile | 1306.1 zile | 959.85 zile | 609.97 zile | 327.62 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 207.069 Lei | 105.227 Lei | 135.289 Lei | 139.111 Lei | 130.067 Lei | n/a | 315.094 Lei | 527.964 Lei |
Lichiditate curentă
14.44
Lichiditate imediată
14.44
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.44 | 13.28 | 13.23 | 15.59 | 15.34 | 16.04 | 22.4 | 9.12 |
| Lichiditate imediată | 14.44 | 13.28 | 13.23 | 15.59 | 15.34 | 16.04 | 22.4 | 9.12 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.11% | 1.74% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.89% | 98.26% |
©Firme.ro