Companie
Detalii identificare
Nume firmăTROLIU ANDMET S.R.L.
Cod unic de înregistrare28970083 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/708/2011
EUIDROONRC.J24/708/2011
Data înființării08.08.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2562
Această clasă include:
-operaţiuni de găurire, strunjire, frezare, erodare, rabotare, mortezare, filetare, lepuire, broşare, nivelare, debitare, rectificare, ascuţire, polizare, sudare, matisare (îmbinare) etc. a pieselor din metal -activităţile de tăiere şi gravare cu fascicul laser a metalelor Această clasă exclude: -activităţi ale potcovăriilor,
0162 -servicii de gravare la minut,
9529
-operaţiuni de găurire, strunjire, frezare, erodare, rabotare, mortezare, filetare, lepuire, broşare, nivelare, debitare, rectificare, ascuţire, polizare, sudare, matisare (îmbinare) etc. a pieselor din metal -activităţile de tăiere şi gravare cu fascicul laser a metalelor Această clasă exclude: -activităţi ale potcovăriilor,
0162 -servicii de gravare la minut,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateOperatiuni de mecanica generala
Informații de contact
AdresaB-Dul Decebal nr. 11, Baia Mare, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
10.675
Profit (Lei)
2.258
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.675 | 2.258 | 188 | 357.117 | 0 | 7.565 | -349.552 | 0 |
| 2024 | 14.761 | 6.013 | 501 | 360.580 | 0 | 8.769 | -351.811 | 0 |
| 2023 | 16.338 | 1.458 | 122 | 362.594 | 0 | 4.770 | -357.824 | 0 |
| 2022 | 38.096 | 2.146 | 179 | 365.909 | 0 | 6.627 | -359.282 | 0 |
| 2021 | 36.678 | 0 | 0 | 383.147 | 0 | 21.719 | -361.428 | 0 |
| 2020 | 34.234 | 0 | 0 | 394.681 | 0 | 33.535 | -361.146 | 1 |
| 2019 | 62.264 | 0 | 0 | 367.390 | 0 | 29.175 | -338.215 | 2 |
| 2018 | 74.738 | 0 | 0 | 324.094 | 475 | 37.329 | -286.290 | 3 |
| 2017 | 66.733 | 0 | 0 | 280.526 | 1.450 | 35.180 | -243.896 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.65%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.65%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.15% | 40.74% | 8.92% | 5.63% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 25.2% | 48.49% | 10.63% | 8.63% | 2.32% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.65% | -1.71% | -0.41% | -0.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
1.67
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 1.68 | 3.43 | 5.75 | 1.69 | 1.02 | 2.13 | 1.98 | 1.82 |
| Viteza rotație stocuri | 1.67 | 1.8 | 6.56 | 19.32 | 6.43 | 2.46 | 3.17 | 12.76 | 5.93 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 21.34 zile | 25.49 zile | 59.83 zile | 7.94 zile | 40.83 zile | 122.38 zile | 98.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 34.234 Lei | 31.132 Lei | 24.913 Lei | 22.244 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.02 | 0.06 | 0.08 | 0.08 | 0.12 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.05 | 0.03 | 0.1 | 0.09 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.26% | 3.96% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 98.74% | 96.04% |
©Firme.ro