Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOREST HARD WATER SRL
Cod unic de înregistrare RO 29073523 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011000557061
EUIDROONRC.J2011000557061
Data înființării06.09.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaSant, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
278.410
Profit (Lei)
18.165
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.410 | 18.165 | 1.514 | 478.439 | 42.944 | 451.435 | 15.940 | 1 |
| 2024 | 101.820 | -65.440 | -5.453 | 425.706 | 20.095 | 403.385 | -2.226 | 1 |
| 2023 | 52.840 | 0 | 0 | 240.018 | 31.887 | 271.345 | 63.214 | 1 |
| 2022 | 61.690 | 13.304 | 1.109 | 188.290 | 57.188 | 259.588 | 128.486 | 1 |
| 2021 | 135.550 | 41.459 | 3.455 | 172.592 | 54.536 | 233.238 | 115.182 | 0 |
| 2020 | 175.876 | 7.088 | 591 | 360.149 | 0 | 433.872 | 73.723 | 0 |
| 2019 | 102.940 | 1.762 | 147 | 214.165 | 0 | 280.801 | 66.636 | 0 |
| 2018 | 49.350 | 110 | 9 | 93.877 | 0 | 158.751 | 64.874 | 0 |
| 2017 | 113.403 | 16.443 | 1.370 | 94.861 | 0 | 159.624 | 64.763 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.94
Viteza rotație active
0.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
18.165 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.52% | -64.27% | 0% | 21.57% | 30.59% | 4.03% | 1.71% | 0.22% | 14.5% |
| Marjă profit brut | 7.53% | 0% | 0% | 29.15% | 33.59% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | 10.35% | 35.99% | 9.61% | 2.64% | 0.17% | 25.39% |
| Profit net per salariat | 18.165 Lei | -65.440 Lei | 0 Lei | 13.304 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.56
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
568.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.56 | 0.24 | 0.17 | 0.19 | 0.47 | 0.41 | 0.37 | 0.31 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 10281.67 | 135550 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 568.55 zile | 1022.91 zile | 1862.02 zile | 1468.24 zile | 618.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 278.410 Lei | 101.820 Lei | 52.840 Lei | 61.690 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.94
Lichiditate imediată
0.94
Pondere active imobilizate
8.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.94 | 0.95 | 1.13 | 1.38 | 1.35 | 1.2 | 1.31 | 1.69 | 1.68 |
| Lichiditate imediată | 0.94 | 0.95 | 1.13 | 1.38 | 1.35 | 1.2 | 1.31 | 1.69 | 1.68 |
| Pondere active imobilizate | 8.69% | 4.75% | 10.52% | 18.05% | 18.95% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.31% | 95.25% | 89.48% | 81.95% | 81.05% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro