Companie
Detalii identificare
Nume firmăRADUSTIN INTERMED SRL
Cod unic de înregistrare RO 29183712 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011001344033
EUIDROONRC.J2011001344033
Data înființării04.10.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaSat Albota | Comuna Albota, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
75.563
Profit (Lei)
2.373
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.563 | 2.373 | 198 | 181.779 | 22.656 | 55.672 | -100.919 | 0 |
| 2023 | 63.731 | 541 | 45 | 174.329 | 23.740 | 44.577 | -103.291 | 0 |
| 2022 | 74.525 | 0 | 0 | 172.057 | 24.892 | 39.016 | -103.832 | 0 |
| 2021 | 135.555 | 7.843 | 654 | 195.078 | 31.559 | 103.143 | -54.746 | 1 |
| 2020 | 165.037 | 0 | 0 | 191.476 | 29.930 | 93.592 | -62.589 | 1 |
| 2019 | 196.796 | 0 | 0 | 199.377 | 57.602 | 97.588 | -37.751 | 1 |
| 2018 | 224.412 | 572 | 48 | 188.647 | 85.274 | 115.930 | 20.153 | 1 |
| 2017 | 170.308 | 3.659 | 305 | 162.053 | 64.160 | 116.893 | 19.582 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.35%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
0.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.35%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.14% | 0.85% | 0% | 5.79% | 0% | 0% | 0.25% | 2.15% |
| Marjă profit brut | 4.54% | 2.01% | 0% | 7% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.35% | -0.52% | 0% | -14.33% | 0% | 0% | 2.84% | 18.69% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 7.843 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 572 Lei | 3.659 Lei |
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
10.34
Durata medie încasare creanțe
158.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.96 | 0.93 | 1.17 | 1.01 | 1.34 | 1.27 | 1.12 | 0.94 |
| Viteza rotație stocuri | 10.34 | 10.06 | 11.61 | 13.07 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 158.62 zile | 196.02 zile | 157.21 zile | 199.4 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 135.555 Lei | 165.037 Lei | 196.796 Lei | 224.412 Lei | 170.308 Lei |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
28.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 0.26 | 0.23 | 0.53 | 0.49 | 0.49 | 0.61 | 0.72 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.22 | 0.19 | 0.48 | 0.49 | 0.49 | 0.61 | 0.72 |
| Pondere active imobilizate | 28.92% | 34.75% | 38.95% | 23.43% | 24.23% | 37.12% | 42.38% | 35.44% |
| Pondere active circulante | 71.08% | 65.25% | 61.05% | 76.57% | 75.77% | 62.88% | 57.62% | 64.56% |
©Firme.ro