Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAB CRIN S.R.L.
Cod unic de înregistrare29194487 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2497/2011
EUIDROONRC.J12/2497/2011
Data înființării06.10.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4721
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul de fructe şi legume proaspete -vânzarea cu amănuntul de fructe şi legume conservate
-vânzarea cu amănuntul de fructe şi legume proaspete -vânzarea cu amănuntul de fructe şi legume conservate
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al fructelor si legumelor proaspete, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Antal Nagy Budai nr. 92, Huedin, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
279.894
Profit (Lei)
-52.385
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 279.894 | -52.385 | -4.365 | 246.192 | 70.873 | 7.436 | -167.883 | 1 |
| 2024 | 280.544 | -38.059 | -3.172 | 263.354 | 116.252 | 31.604 | -115.498 | 1 |
| 2023 | 238.718 | 0 | 0 | 287.194 | 161.632 | 48.123 | -77.439 | 2 |
| 2022 | 249.388 | 31.523 | 2.627 | 81.800 | 0 | 19.582 | -62.218 | 1 |
| 2021 | 237.304 | 22.690 | 1.891 | 99.244 | 0 | 5.503 | -93.741 | 1 |
| 2020 | 170.504 | 8.116 | 676 | 123.302 | 0 | 6.871 | -116.431 | 1 |
| 2019 | 193.181 | 0 | 0 | 130.248 | 0 | 5.701 | -124.547 | 1 |
| 2018 | 201.569 | 0 | 0 | 111.063 | 0 | 39.192 | -71.871 | 1 |
| 2017 | 308.901 | 8.999 | 750 | 58.291 | 0 | 57.590 | -701 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-18.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.2%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
3.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-18.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.2%
Profit net per salariat
-52.385 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -18.72% | -13.57% | 0% | 12.64% | 9.56% | 4.76% | 0% | 0% | 2.91% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 13.64% | 10.33% | 5.99% | 0% | 0% | 3.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.2% | 32.95% | 0% | -50.67% | -24.2% | -6.97% | 0% | 0% | -1283.74% |
| Profit net per salariat | -52.385 Lei | -38.059 Lei | 0 Lei | 31.523 Lei | 22.690 Lei | 8.116 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 8.999 Lei |
Viteza rotație active
3.57
Viteza rotație stocuri
202.09
Durata medie încasare creanțe
0.07 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.57 | 1.9 | 1.14 | 12.74 | 43.12 | 24.82 | 33.89 | 5.14 | 5.36 |
| Viteza rotație stocuri | 202.09 | 32.58 | 30.59 | 67.77 | 80.88 | 158.02 | 49.18 | 5.86 | 5.94 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.07 zile | 9.84 zile | 46.06 zile | 18.88 zile | 0.01 zile | 0 zile | 0.1 zile | 4.18 zile | 1.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 279.894 Lei | 280.544 Lei | 119.359 Lei | 249.388 Lei | 237.304 Lei | 170.504 Lei | 193.181 Lei | 201.569 Lei | 308.901 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
90.5%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.12 | 0.17 | 0.24 | 0.06 | 0.06 | 0.04 | 0.35 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.09 | 0.14 | 0.19 | 0.03 | 0.05 | 0.01 | 0.04 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 90.5% | 78.63% | 77.06% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 9.5% | 21.37% | 22.94% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro