Companie
Detalii identificare
Nume firmăNMI GARDEN SISTEM SRL
Cod unic de înregistrare RO 29436904 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2011014680401
EUIDROONRC.J2011014680401
Data înființării09.12.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8130
Această clasă include:
-plantarea, îngrijirea şi întreţinerea de: -parcuri şi grădini pentru: -facilităţi de locuit particulare şi publice -clădiri publice şi semi-publice (şcoli, spitale, clădiri administrative, clădiri ale bisericilor etc.) -terenuri municipale (parcuri, zone verzi, cimitire etc.) -spaţiile verzi de pe autostrăzi (şosele, linii de tren şi tramvai, căi navigabile, porturi) -clădiri industriale şi comerciale -spatii verzi pentru: -clădiri (grădini pe terase, verdeaţă pe faţade, grădini interioare) -terenuri de sport (terenuri de fotbal, terenuri de golf etc.), terenuri de joacă, pajişti pentru băi de soare şi alte parcuri recreative - ape stătătoare şi curgătoare (bazine, zone inundabile, eleştee, bazine de înot, şanţuri, cursuri de apă, sisteme de canalizare) -plante pentru protecţia împotriva zgomotului, vântului, eroziunii, vizibilităţii şi a luminii orbitoare Această clasă exclude: -producţia comercială şi plantarea pentru producţia comercială a plantelor, pomilor,
diviziunile 01,02 -activitatea din pepiniere (inclusiv pentru împăduriri),
0130, 0230 -păstrarea solului în bună stare ecologică pentru utilizarea în agricultură,
0161 -activităţi de construcţii în scopuri peisagistice,
secţiunea F -activităţi de proiectare şi arhitectură peisagistică,
7111
-plantarea, îngrijirea şi întreţinerea de: -parcuri şi grădini pentru: -facilităţi de locuit particulare şi publice -clădiri publice şi semi-publice (şcoli, spitale, clădiri administrative, clădiri ale bisericilor etc.) -terenuri municipale (parcuri, zone verzi, cimitire etc.) -spaţiile verzi de pe autostrăzi (şosele, linii de tren şi tramvai, căi navigabile, porturi) -clădiri industriale şi comerciale -spatii verzi pentru: -clădiri (grădini pe terase, verdeaţă pe faţade, grădini interioare) -terenuri de sport (terenuri de fotbal, terenuri de golf etc.), terenuri de joacă, pajişti pentru băi de soare şi alte parcuri recreative - ape stătătoare şi curgătoare (bazine, zone inundabile, eleştee, bazine de înot, şanţuri, cursuri de apă, sisteme de canalizare) -plante pentru protecţia împotriva zgomotului, vântului, eroziunii, vizibilităţii şi a luminii orbitoare Această clasă exclude: -producţia comercială şi plantarea pentru producţia comercială a plantelor, pomilor,
diviziunile 01,02 -activitatea din pepiniere (inclusiv pentru împăduriri),
0130, 0230 -păstrarea solului în bună stare ecologică pentru utilizarea în agricultură,
0161 -activităţi de construcţii în scopuri peisagistice,
secţiunea F -activităţi de proiectare şi arhitectură peisagistică,
7111
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateActivitati de intretinere peisagistica
Informații de contact
Adresastr. Bîrca nr. 8, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
90.750
Profit (Lei)
-72.586
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90.750 | -72.586 | -6.049 | 106.476 | 98.977 | 54.695 | 53.586 | 1 |
| 2023 | 61.425 | 0 | 0 | 132.265 | 131.969 | 126.429 | 126.172 | 1 |
| 2022 | 204.984 | 60.881 | 5.073 | 6.658 | 0 | 256.904 | 250.246 | 1 |
| 2021 | 456.605 | 184.752 | 15.396 | 20.688 | 0 | 209.976 | 189.366 | 4 |
| 2020 | 276.388 | 49.111 | 4.093 | 23.873 | 0 | 28.339 | 4.614 | 3 |
| 2019 | 218.960 | 27.729 | 2.311 | 77.630 | 0 | 33.133 | -44.497 | 4 |
| 2018 | 148.482 | 1.432 | 119 | 102.582 | 0 | 30.356 | -72.226 | 5 |
| 2017 | 50.332 | 0 | 0 | 100.672 | 0 | 27.014 | -73.658 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-79.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-135.46%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
0.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-79.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-135.46%
Profit net per salariat
-72.586 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -79.98% | 0% | 29.7% | 40.46% | 17.77% | 12.66% | 0.96% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 31.12% | 41.34% | 18.75% | 13.66% | 1.97% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -135.46% | 0% | 24.33% | 97.56% | 100% | -62.32% | -1.98% | 0% |
| Profit net per salariat | -72.586 Lei | 0 Lei | 60.881 Lei | 46.188 Lei | 16.370 Lei | 6.932 Lei | 286 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
80.6
Durata medie încasare creanțe
27.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.59 | 0.24 | 0.8 | 2.17 | 9.75 | 6.61 | 4.89 | 1.86 |
| Viteza rotație stocuri | 80.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.82 zile | 44.53 zile | 16.48 zile | 33.36 zile | 16.21 zile | 26.87 zile | 54.8 zile | 133.8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 90.750 Lei | 61.425 Lei | 204.984 Lei | 114.151 Lei | 92.129 Lei | 54.740 Lei | 29.696 Lei | 25.166 Lei |
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.5
Pondere active imobilizate
64.41%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.51 | 0.96 | 38.59 | 10.15 | 1.19 | 0.43 | 0.3 | 0.27 |
| Lichiditate imediată | 0.5 | 0.96 | 38.59 | 10.15 | 1.19 | 0.43 | 0.3 | 0.27 |
| Pondere active imobilizate | 64.41% | 51.07% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 35.59% | 48.93% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro