Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAER MOB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 29486678 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3150/2011
EUIDROONRC.J12/3150/2011
Data înființării23.12.2011 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3109
Această clasă include:
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea de mobila
Obiect activitateFabricarea de mobila n.c.a.
Informații de contact
Adresastr. Zaharia Bârsan nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
146.089
Profit (Lei)
-15.882
Număr angajați
2
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.089 | -15.882 | -1.324 | 22.530 | 2.383 | 18.141 | -2.006 | 2 |
| 2024 | 157.516 | 16.302 | 1.359 | 32.170 | 4.457 | 41.589 | 13.876 | 2 |
| 2023 | 192.590 | 72.890 | 6.074 | 41.986 | 3.906 | 35.654 | -2.426 | 1 |
| 2022 | 132.444 | 81.368 | 6.781 | 115.209 | 2.604 | 37.288 | -75.317 | 1 |
| 2021 | 118.855 | 0 | 0 | 182.400 | 2.168 | 23.547 | -156.685 | 1 |
| 2020 | 100.422 | 0 | 0 | 185.761 | 15.177 | 29.446 | -141.138 | 1 |
| 2019 | 157.484 | 0 | 0 | 193.094 | 28.185 | 47.553 | -117.356 | 2 |
| 2018 | 136.512 | 0 | 0 | 169.300 | 35.277 | 37.190 | -96.762 | 2 |
| 2017 | 157.550 | 0 | 0 | 81.499 | 1.464 | 36.872 | -43.078 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.81
Viteza rotație active
7.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-10.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-7.941 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -10.87% | 10.35% | 37.85% | 61.44% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 11.37% | 38.88% | 64.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | -3004.53% | -108.03% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -7.941 Lei | 8.151 Lei | 72.890 Lei | 81.368 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
7.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.19 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.12 | 3.42 | 4.87 | 3.32 | 4.62 | 2.25 | 2.08 | 1.88 | 4.11 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 39379 | 48147.5 | 36.69 | 70.25 | 22.88 | 24.95 | 37.77 | 43.76 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.19 zile | 5.83 zile | 8.85 zile | 65.87 zile | 62 zile | 88.54 zile | 63.85 zile | 60.2 zile | 43.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 73.045 Lei | 78.758 Lei | 192.590 Lei | 132.444 Lei | 118.855 Lei | 100.422 Lei | 78.742 Lei | 68.256 Lei | 78.775 Lei |
Lichiditate curentă
0.81
Lichiditate imediată
0.81
Pondere active imobilizate
11.61%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.81 | 1.29 | 0.85 | 0.32 | 0.13 | 0.16 | 0.25 | 0.22 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0.81 | 1.29 | 0.85 | 0.29 | 0.12 | 0.13 | 0.21 | 0.2 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 11.61% | 9.68% | 9.87% | 6.53% | 8.43% | 34.01% | 37.21% | 48.68% | 3.82% |
| Pondere active circulante | 88.39% | 90.32% | 90.13% | 93.47% | 91.57% | 65.99% | 62.79% | 51.32% | 96.18% |
©Firme.ro