Companie
Detalii identificare
Nume firmăCASTEL NOVO SRL
Cod unic de înregistrare29568131 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000087082
EUIDROONRC.J2012000087082
Data înființării20.01.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCopăcel, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-160
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -160 | -13 | 29.254 | 0 | 3.550 | -25.704 | 0 |
| 2024 | 57.921 | -11.779 | -982 | 29.064 | 0 | 3.520 | -25.544 | 1 |
| 2023 | 123.331 | 0 | 0 | 29.186 | 0 | 15.421 | -13.765 | 1 |
| 2022 | 165.335 | 369 | 31 | 6.568 | 513 | 13.264 | 7.209 | 1 |
| 2021 | 137.433 | 1.088 | 91 | 14.793 | 1.025 | 20.608 | 6.840 | 1 |
| 2020 | 132.117 | 4.053 | 338 | 32.858 | 1.537 | 37.074 | 5.753 | 1 |
| 2019 | 170.849 | 684 | 57 | 57.557 | 1.537 | 57.720 | 1.700 | 1 |
| 2018 | 167.697 | 676 | 56 | 73.234 | 1.537 | 72.713 | 1.016 | 1 |
| 2017 | 153.205 | 361 | 30 | 88.752 | 1.537 | 87.555 | 340 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.62%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.62%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -20.34% | 0% | 0.22% | 0.79% | 3.07% | 0.4% | 0.4% | 0.24% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 1.91% | 3.04% | 4.5% | 1.4% | 1.42% | 1.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.62% | 46.11% | 0% | 5.12% | 15.91% | 70.45% | 40.24% | 66.54% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | -11.779 Lei | 0 Lei | 369 Lei | 1.088 Lei | 4.053 Lei | 684 Lei | 676 Lei | 361 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 16.45 | 8 | 12 | 6.35 | 3.42 | 2.88 | 2.26 | 1.72 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 18.54 | 10.23 | 20.16 | 7.8 | 3.79 | 3.01 | 2.4 | 1.83 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 0.59 zile | 1.05 zile | 3.82 zile | 7 zile | 3.19 zile | 0.33 zile | 2.02 zile | 5.4 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 57.921 Lei | 123.331 Lei | 165.335 Lei | 137.433 Lei | 132.117 Lei | 170.849 Lei | 167.697 Lei | 153.205 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.12 | 0.53 | 2.02 | 1.39 | 1.13 | 1 | 0.99 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.12 | 0.77 | 0.2 | 0.07 | 0.02 | 0.04 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 3.72% | 4.74% | 3.98% | 2.59% | 2.07% | 1.73% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 96.28% | 95.26% | 96.02% | 97.41% | 97.93% | 98.27% |
©Firme.ro