Companie
Detalii identificare
Nume firmăAVIATIEI NORD REAL ESTATE DEVELOPMENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 29592342 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000180233
EUIDROONRC.J2012000180233
Data înființării26.01.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaBucureşti Nord nr. 15-25, Loc. Voluntari | Oraş Voluntari, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.202
Profit (Lei)
-400.052
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.202 | -400.052 | -33.338 | 233.471.184 | 121.796 | 195.344.758 | -38.004.585 | 1 |
| 2023 | 694 | 0 | 0 | 245.589.548 | 121.796 | 205.260.282 | -40.207.470 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 226.233.409 | 176.612 | 190.059.793 | -35.997.004 | 2 |
| 2021 | 521.602 | 0 | 0 | 209.634.741 | 243.680 | 174.098.779 | -35.292.282 | 2 |
| 2020 | 177.967 | 0 | 0 | 196.533.674 | 307.974 | 164.327.962 | -31.885.112 | 2 |
| 2019 | 881.637 | 1.095.059 | 91.255 | 177.962.093 | 376.553 | 149.785.809 | -27.787.105 | 2 |
| 2018 | 1.492.348 | -1.638.807 | -136.567 | 190.008.156 | 435.727 | 160.626.406 | -28.882.164 | 1 |
| 2017 | 29.590.747 | -13.023.160 | -1.085.263 | 182.768.717 | 101.448.840 | 54.052.606 | -27.243.357 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9520.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.05%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9520.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.05%
Profit net per salariat
-400.052 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9520.51% | 0% | 0% | 0% | 0% | 124.21% | -109.81% | -44.01% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 124.21% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.05% | 0% | 0% | 0% | 0% | -3.94% | 5.67% | 47.8% |
| Profit net per salariat | -400.052 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 547.530 Lei | -1.638.807 Lei | -13.023.160 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14267.05 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.64 |
| Durata medie încasare creanțe | 14267.05 zile | 246177.25 zile | 0 | 56.58 zile | 1192.75 zile | 517.55 zile | 269.04 zile | 23.36 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 4.202 Lei | 694 Lei | 0 Lei | 260.801 Lei | 88.984 Lei | 440.819 Lei | 1.492.348 Lei | 29.590.747 Lei |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.84 | 0.84 | 0.83 | 0.84 | 0.84 | 0.85 | 0.3 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.06 | 0.01 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0.06% | 0.06% | 0.09% | 0.14% | 0.19% | 0.25% | 0.27% | 65.24% |
| Pondere active circulante | 99.94% | 99.94% | 99.91% | 99.86% | 99.81% | 99.75% | 99.73% | 34.76% |
©Firme.ro