Companie
Detalii identificare
Nume firmăNELSOR SKIN SRL
Cod unic de înregistrare29733891 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000267138
EUIDROONRC.J2012000267138
Data înființării16.02.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaConstantin Dobrogeanu Gherea nr. 39, Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
134.025
Profit (Lei)
29.735
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 134.025 | 29.735 | 2.478 | 47.496 | 63.023 | 36.395 | 51.922 | 1 |
| 2023 | 156.797 | 15.015 | 1.251 | 46.945 | 44.679 | 39.468 | 37.202 | 1 |
| 2022 | 177.137 | 140.094 | 11.675 | 22.848 | 19.856 | 25.179 | 22.187 | 1 |
| 2021 | 136.210 | 17.946 | 1.496 | 197.200 | 23.397 | 55.895 | -117.908 | 1 |
| 2020 | 84.532 | 0 | 0 | 147.157 | 6.277 | 5.026 | -135.854 | 1 |
| 2019 | 86.159 | 0 | 0 | 176.716 | 7.532 | 58.471 | -110.713 | 1 |
| 2018 | 36.407 | 0 | 0 | 128.678 | 0 | 110.793 | -17.885 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.159 | 1.159 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.27%
Lichiditate curentă
0.77
Viteza rotație active
1.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57.27%
Profit net per salariat
29.735 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.19% | 9.58% | 79.09% | 13.18% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 23.19% | 10.58% | 80.09% | 14.18% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 57.27% | 40.36% | 100% | -15.22% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 29.735 Lei | 15.015 Lei | 140.094 Lei | 17.946 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
10.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.35 | 1.86 | 3.93 | 1.72 | 7.48 | 1.31 | 0.33 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.54 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.8 zile | 30.53 zile | 25.49 zile | 116.98 zile | 21.33 zile | 65.94 zile | 21.99 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 134.025 Lei | 156.797 Lei | 177.137 Lei | 136.210 Lei | 84.532 Lei | 86.159 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.77
Lichiditate imediată
0.77
Pondere active imobilizate
63.39%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.77 | 0.84 | 1.1 | 0.28 | 0.03 | 0.33 | 0.86 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.77 | 0.84 | 1.1 | 0.28 | 0.03 | 0.33 | 0.34 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 63.39% | 53.1% | 44.09% | 29.51% | 55.53% | 11.41% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 36.61% | 46.9% | 55.91% | 70.49% | 44.47% | 88.59% | 100% | 100% |
©Firme.ro