Companie
Detalii identificare
Nume firmăVPR NOVA SOLUTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 29894383 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2177/2015
EUIDROONRC.J23/2177/2015
Data înființării12.03.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
AdresaNicolae Bălcescu nr. 111-111A, Dobroeşti, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2023)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
0
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 353.195 | 39.968 | 624.469 | 311.242 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 328.085 | 71.720 | 620.289 | 363.924 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 330.051 | 125.844 | 624.480 | 420.278 | 1 |
| 2020 | 738.383 | 489.185 | 40.765 | 289.489 | 217.927 | 649.907 | 578.345 | 1 |
| 2019 | 1.456.275 | 922.359 | 76.863 | 248.268 | 131.403 | 1.789.175 | 1.698.685 | 1 |
| 2018 | 765.344 | 45.422 | 3.785 | 182.734 | 167.570 | 735.729 | 776.326 | 1 |
| 2017 | 483.318 | 259.624 | 21.635 | 58.494 | 60.650 | 649.625 | 730.904 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Lichiditate curentă
1.77
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 0% | 0% | 66.25% | 63.34% | 5.93% | 53.72% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 67.43% | 64.34% | 6.94% | 56.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0% | 0% | 0% | 84.58% | 54.3% | 5.85% | 35.52% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | 489.185 Lei | 922.359 Lei | 45.422 Lei | 259.624 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0 | 0 | 0.85 | 0.76 | 0.85 | 0.68 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 102.14 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 0 | 0 | 285.1 zile | 273.53 zile | 40.24 zile | 8.67 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | 738.383 Lei | 1.456.275 Lei | 765.344 Lei | 483.318 Lei |
Lichiditate curentă
1.77
Lichiditate imediată
1.77
Pondere active imobilizate
6.02%
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.77 | 1.89 | 1.89 | 2.25 | 7.21 | 4.03 | 11.11 |
| Lichiditate imediată | 1.77 | 1.89 | 1.89 | 2.25 | 7.21 | 4.03 | 11.02 |
| Pondere active imobilizate | 6.02% | 10.36% | 16.77% | 25.11% | 6.84% | 18.55% | 8.54% |
| Pondere active circulante | 93.98% | 89.64% | 83.23% | 74.89% | 93.16% | 81.45% | 91.46% |
©Firme.ro