Companie
Detalii identificare
Nume firmăEFTA IMOBIL SRL
Cod unic de înregistrare RO 29944848 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000752126
EUIDROONRC.J2012000752126
Data înființării21.03.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7410
Această clasă include:
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de design specializat
Informații de contact
AdresaLuncii nr. 5A, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
211.292
Profit (Lei)
-98.296
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211.292 | -98.296 | -8.191 | 708.260 | 1.753.173 | 18.492 | 1.078.400 | 1 |
| 2024 | 188.155 | -95.580 | -7.965 | 746.648 | 1.878.345 | 35.998 | 1.176.677 | 1 |
| 2023 | 221.361 | 0 | 0 | 790.552 | 2.003.518 | 52.978 | 1.272.257 | 1 |
| 2022 | 244.955 | 0 | 0 | 868.985 | 2.128.690 | 32.688 | 1.302.765 | 1 |
| 2021 | 190.059 | 0 | 0 | 788.140 | 2.056.543 | 100.954 | 1.370.854 | 1 |
| 2020 | 204.911 | 0 | 0 | 846.967 | 2.111.744 | 158.061 | 1.422.838 | 1 |
| 2019 | 1.722.613 | 1.437.325 | 119.777 | 297.671 | 0 | 2.242.776 | 1.945.105 | 1 |
| 2018 | 670.851 | 514.953 | 42.913 | 295.027 | 0 | 802.807 | 507.780 | 3 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 7.194 | 0 | 21 | -7.173 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-46.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.11%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-46.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.11%
Profit net per salariat
-98.296 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -46.52% | -50.8% | 0% | 0% | 0% | 0% | 83.44% | 76.76% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -9.11% | -8.12% | 0% | 0% | 0% | 0% | 73.89% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -98.296 Lei | -95.580 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.437.325 Lei | 171.651 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
30.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.12 | 0.1 | 0.11 | 0.11 | 0.09 | 0.09 | 0.77 | 0.84 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.02 zile | 36.79 zile | 74.83 zile | 46.58 zile | 161.4 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 211.292 Lei | 188.155 Lei | 221.361 Lei | 244.955 Lei | 190.059 Lei | 204.911 Lei | 1.722.613 Lei | 223.617 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
98.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.05 | 0.07 | 0.04 | 0.13 | 0.19 | 7.53 | 2.72 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.05 | 0.07 | 0.04 | 0.13 | 0.19 | 7.53 | 2.72 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 98.96% | 98.12% | 97.42% | 98.49% | 95.32% | 93.04% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 1.04% | 1.88% | 2.58% | 1.51% | 4.68% | 6.96% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro