Companie
Detalii identificare
Nume firmăIDEAL RENTIMOB SRL
Cod unic de înregistrare RO 29956990 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012003310400
EUIDROONRC.J2012003310400
Data înființării22.03.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLotru nr. 21, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
155.360
Profit (Lei)
8.206.829
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 155.360 | 8.206.829 | 683.902 | 3.473.107 | 3.376.805 | 12.369.955 | 12.273.653 | 1 |
| 2023 | 151.480 | 487.088 | 40.591 | 9.958.162 | 3.799.994 | 10.768.470 | 4.610.302 | 1 |
| 2022 | 181.798 | 0 | 0 | 5.681.456 | 5.469.174 | 4.335.495 | 4.123.213 | 1 |
| 2021 | 143.665 | 486.104 | 40.509 | 507.814 | 2.517.193 | 5.772.915 | 7.782.294 | 1 |
| 2020 | 204.456 | 4.231.864 | 352.655 | 754.293 | 2.841.042 | 5.209.441 | 7.296.190 | 1 |
| 2019 | 1.275.238 | 2.768.904 | 230.742 | 354.915 | 2.571.694 | 3.000.360 | 5.159.064 | 1 |
| 2018 | 2.326.104 | 1.704.952 | 142.079 | 280.232 | 1.138.081 | 2.796.520 | 3.654.369 | 1 |
| 2017 | 85.017 | 1.828.152 | 152.346 | 1.543.888 | 1.934.470 | 2.059.098 | 2.449.680 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5282.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.87%
Lichiditate curentă
3.56
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5282.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.87%
Profit net per salariat
8.206.829 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5282.46% | 321.55% | 0% | 338.36% | 2069.82% | 217.13% | 73.3% | 2150.34% |
| Marjă profit brut | 5283.07% | 0% | 0% | 0% | 0% | 219.9% | 75.24% | 2173.9% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.87% | 10.57% | 0% | 6.25% | 58% | 53.67% | 46.66% | 74.63% |
| Profit net per salariat | 8.206.829 Lei | 487.088 Lei | 0 Lei | 486.104 Lei | 4.231.864 Lei | 2.768.904 Lei | 1.704.952 Lei | 1.828.152 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.28
Durata medie încasare creanțe
26550.9 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.23 | 0.59 | 0.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26550.9 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 715.01 zile | 198.89 zile | 6251.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 155.360 Lei | 151.480 Lei | 181.798 Lei | 143.665 Lei | 204.456 Lei | 1.275.238 Lei | 2.326.104 Lei | 85.017 Lei |
Lichiditate curentă
3.56
Lichiditate imediată
3.4
Pondere active imobilizate
21.44%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.56 | 1.08 | 0.76 | 11.37 | 6.91 | 8.45 | 9.98 | 1.33 |
| Lichiditate imediată | 3.4 | 1.08 | 0.76 | 11.37 | 6.91 | 8.45 | 9.98 | 1.33 |
| Pondere active imobilizate | 21.44% | 26.08% | 55.78% | 30.36% | 35.29% | 46.15% | 28.92% | 48.44% |
| Pondere active circulante | 78.56% | 73.92% | 44.22% | 69.64% | 64.71% | 53.85% | 71.08% | 51.56% |
©Firme.ro