Companie
Detalii identificare
Nume firmăDANANGY TAXI SRL
Cod unic de înregistrare30058772 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000775132
EUIDROONRC.J2012000775132
Data înființării10.04.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaNuferilor nr. 43B, Loc. Năvodari | Oraş Năvodari, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
8.249
Profit (Lei)
-1.294
Număr angajați
0
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.249 | -1.294 | -108 | 0 | 0 | 25.204 | 25.204 | 0 |
| 2023 | 6.409 | -3.386 | -282 | 0 | 0 | 26.498 | 26.498 | 0 |
| 2022 | 17.467 | -19.248 | -1.604 | 0 | 0 | 59.884 | 59.884 | 0 |
| 2021 | 21.397 | 7.663 | 639 | 384 | 834 | 78.683 | 79.133 | 0 |
| 2020 | 24.326 | 11.805 | 984 | 0 | 2.500 | 68.969 | 71.469 | 0 |
| 2019 | 34.166 | 14.658 | 1.222 | 349 | 4.167 | 55.846 | 59.664 | 0 |
| 2018 | 43.089 | 28.581 | 2.382 | 320 | 0 | 44.999 | 44.679 | 0 |
| 2017 | 35.578 | 25.061 | 2.088 | 0 | 0 | 16.098 | 16.098 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.13%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.13%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.69% | -52.83% | -110.2% | 35.81% | 48.53% | 42.9% | 66.33% | 70.44% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 51.53% | 0% | 0% | 72.6% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.13% | -12.78% | -32.14% | 9.68% | 16.52% | 24.57% | 63.97% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 25.061 Lei |
Viteza rotație active
0.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
30.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.33 | 0.24 | 0.29 | 0.27 | 0.34 | 0.57 | 0.96 | 2.21 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.44 zile | 39.18 zile | 13.83 zile | 0 zile | 7.19 zile | 0 zile | 0 zile | 5.6 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 35.578 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0 | 0 | 204.9 | 0 | 160.02 | 140.62 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0 | 0 | 204.9 | 0 | 160.02 | 140.62 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 1.05% | 3.5% | 6.94% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 98.95% | 96.5% | 93.06% | 100% | 100% |
©Firme.ro