Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONDEC AUDIT SRL
Cod unic de înregistrare30133300 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4917/2012
EUIDROONRC.J40/4917/2012
Data înființării02.05.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaMircea Vodă nr. 39H, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
140.699
Profit (Lei)
88.668
Număr angajați
1
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.699 | 88.668 | 7.389 | 10.555 | 0 | 99.823 | 89.268 | 1 |
| 2024 | 104.300 | 46.472 | 3.873 | 13.119 | 0 | 34.068 | 20.949 | 1 |
| 2023 | 73.073 | 1.078 | 90 | 45.856 | 0 | 20.333 | -25.523 | 1 |
| 2022 | 10.483 | 0 | 0 | 35.900 | 0 | 9.299 | -26.601 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 335 | 335 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 335 | 335 | 0 |
| 2019 | 0 | -9.901 | -825 | 0 | 0 | 335 | 335 | 0 |
| 2018 | 0 | -5.057 | -421 | 0 | 0 | 18.148 | 18.520 | 0 |
| 2017 | 94.021 | 22.977 | 1.915 | 1.638 | 0 | 25.215 | 23.577 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
63.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.33%
Lichiditate curentă
9.46
Viteza rotație active
1.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
63.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.33%
Profit net per salariat
88.668 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 63.02% | 44.56% | 1.48% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 24.44% |
| Marjă profit brut | 75.13% | 52.89% | 2.61% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 25.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.33% | 100% | -4.22% | 0% | 0% | 0% | -2955.52% | -27.31% | 97.46% |
| Profit net per salariat | 88.668 Lei | 46.472 Lei | 1.078 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 11.489 Lei |
Viteza rotație active
1.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
195.12 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.41 | 3.06 | 3.59 | 1.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 195.12 zile | 74.07 zile | 48.08 zile | 159.36 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 36.57 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 140.699 Lei | 104.300 Lei | 73.073 Lei | 10.483 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 47.011 Lei |
Lichiditate curentă
9.46
Lichiditate imediată
9.46
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.46 | 2.6 | 0.44 | 0.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15.39 |
| Lichiditate imediată | 9.46 | 2.6 | 0.44 | 0.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15.39 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro